2733
2734
عنوان

چجور بپیچونم و نرم اونجا

150 بازدید | 16 پست

مامانم میخاد بره بیرون به منم میگه بیا اما من میخام بشینم یع سوره قران هست بخونم برا چیزی ک میخام کسیم نباید مزاحمم بشه زیاد چی بگم بهش چطور بپیچونم میگه تنها نشین توخونه

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

راستشو بگو

خلاف که نمیخوای کنی

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خودتو بزن به خواب

وقتی اومد تو اتاقت خواب باش

صدات زد بیدار شو بگو وای ولم کنین بزارین بخوابم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

والا به مامانت بگی میخوام قرآن بخونم تازه خودش خونه رو برات خلوت میکنه که بشینی بخونی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
حالا یه موقع دیگه بخون    

باید شب جمعه بخونم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
بگو دلم درد میکنه و حالت تهوع دارم . پاشو یه چایی نباتم بخور که طبیعی باشه خخخ

حالا بهش گفتم نمیام گفت باشه😅

والا به مامانت بگی میخوام قرآن بخونم تازه خودش خونه رو برات خلوت میکنه که بشینی بخونی

بهش گفتم حالا گفت باشه😁

2706