2737
2739
عنوان

وزن گرفتن جنین

123 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها واسه وزن گرفتن جنین چی باید بخوریم کسی میدونه پودرلیدی میل رو از کی باید بخوریم؟ 

من خودم لاغرم حالا هفته 18 هستم همه همش میگن بچه ت ریز بدنیا نیاد  خودتم لاغری.... اینو بخور و اونو بخور

از همین الان استرس گرفتم😢

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ک‌زوده از ماه هفتم شروع کن بستنی دلستر گوشت قرص مولتی ویتامین موز و اینا 

بعدم وزن بچه بین مادر و‌پدرش میشه تقریبا اذیت نکن خودتو چیکار ب حرف بقیه داری گفتن ریز و فلانه بگو باید از در بره تو قرار نی همه چاق باشن😁

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2728
بچه فقط دوماه اخر باید وزن بگیره . بقیه رو ول کن خدا وکیلی بیچاره ت میکنن

میخام اهمیت ندم ولی از بس میگن رو اعصابم میرن 😓

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

نگران نباش، وزن بچه ربطی به وزن خودت نداره، نه اینکه وزن اضاف نکنی ولی اگه لاغر باشی قرار نیست بچت ریز باشه، ماهیچه بخور، مغزیجات، دلستر واسه وزنگیری جنین میگن خیلی خوبه، میوه بخور

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

عزیزم تا میتونی تخم مرغ بخور من کل بارداریم اکثرا تخم مرغ خوردم هم برا هوش خوبه هم وزن میگیره ....من دوقلو بودم و موقع به دنیا اومدنشون هر کدوم نزدیک ۴ کیلو بودن دکترا تعجب کردن چون دوقلو اینقدر خوب رشد کردن  هفته ۳۸ زایمان کردم

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
2738

از الان به چه چیزایی فک میکنی! من دیدم خانومی رو که رسما اسکلت بود ولی بچش تپل و مپل و سالم بود. دو ماه اخر طبق نظر پزشکت تغذیه سالم داشته باش بچت وزن میگیره. گلابی هم عالیه.

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.

خوراکی های پروتئینی باید برای وزن گیری جنین خورد.. اینو میگم چون بحث این هفته کلاس آموزشی که واسه دکترم میرم تغذیه بود و گفت پروتئین ها برای وزن گیری جنین و کربوهیدرات ها برای وزن گیری مادرِ

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
2706