2777
2789
عنوان

بابام تا حد مرگ کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 20225 بازدید | 293 پست
ن ب امام حسین عین واقعیته 😔

قسم نخور عزیزم.باشه معذرت میخوام قضاوت کردم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفات اصلا منطق نداره و نمیدونم چرا دلم نسوخت چون احساس میکنم خیلی مقصری ولی اصلا از دید اونا حرف نمیزنی و کارا ورفتارای خودتو نادیده میگیری...مگه میشه همه اطرافیان بی دلیل انقد بد باشن باادم...بنظرم روی رفتارات تجدید نظر کن. البته ببخشید انقد رک گفتم 

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

خلاصه داییم بعد دعوا اومد داییم پزشکه من نشیدم با اوما صحبت کرد چی گفت ولی بعدش اومد تو اتاقم کلی بوسم کرد گفت من حق رو ب تو میدم پدر مادرت خیلی شعور پایینی دارن و سوادشونم با اینه هردوشون کارمندن ولی سوادشون از تو ک دانش اموری پایین تره بهم گف سعی کن ۲ سال باهاشون کنار بیای صبرتو بالا ببر بلاخره میری دانشگاه خلاص میشی با داداشمم بدتر از من کردن 

من جای تو بودم اونقدر درس میخوندم که جزوه رتبه های برتر بشم اصولا تو اینجور مواقع باید حالگیری کنی به نظرم خودت رو بی تفاوت نشون بکنه اونقدر کار کن تا به اهدافت برسی  تا با اینکارت جواب اون ها رو بدی منم مادر و پدرم بعضی مواقع میتوبن بهم منم ناراحت و افسرده شده بودم و گریه زاری میکردم ولی یه مشاور بهم گفت به جای گریه کردن تو ذهنت ثبت کن کاریو که باهات کردن و اونقدر قوی کن خودت رو تا دیگه اشکت در نیاد و یه روزی جوابشون رو بدی و اون ها التماست کنن  یه کاری کن قلبت اونقدر محکم شه که کارهاشون روش تاثیر نزاره

یه دهنتو ببند هم بهش بگو😂

میخواستم بگم گفتم شاید بیشتر ناراحت بشه 😁😁😁 یعنی با همون شدت بگم دهنتوووو ببببند دهنتوووو ببند 😁😁 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
حرفات اصلا منطق نداره و نمیدونم چرا دلم نسوخت چون احساس میکنم خیلی مقصری ولی اصلا از دید اونا حرف نم ...

خب گلم مادر من کارمنده و پدرمم همینطور مامانم بخدا قسم مشکل دارع به جان بابام ۷ سالم بود خونه داییم بودیم با دختر داییم بازی میکردم دختر داییم خورد زمین لبش خون اومد مامانم کتکم زد موهامو کشید پرتم کرد بیرون گف برو خونه بابات حق نداری بمونی خونه داداشم همش ۷ سالم بود

عزیزم غصه نخور 

دیگه برات اینجوری اومده 

تو سعی کن درستو کامل بخونی 

دربیا یه دانشگاه خوب و از دستشون راحت شو 

بعدشم ایشالله یه شوهر خدب گیرت میاد میری و راحت میشی 

من دخترعموم وصعش از تو بدتر بود الان یه شوهر کرده توپ 

شاسی بلند سوار میشه 

هه

چقدر بعضیاتون بی فکرین .  وقتی یکی از همه جا بریده اومده داره دردو دل میکنه چرا اینقدر بد برخورد میکنید باهاش . حالا خوبه خودش داره میگه تو خونه درک نمیشه و داره عذاب میکشه حداقل اینجا میخاید ۴کلمه حرف بزنید دلشو نشکونید .

ن بخدا همشو میگم من حال روحیم اصلا خوب نیس حوصله هیچی ندارم اینا از من انتظار دارن صبح ساعت ۵ پاشم ب ...

لابد تو باید نهاروشامم درست کنی و ظرف بشوری ولباسارم بشوری 😑

چقدر بعضیاتون بی فکرین .  وقتی یکی از همه جا بریده اومده داره دردو دل میکنه چرا اینقدر بد برخور ...

دقیقا

کامتارو میخونم واقعا ناراحت شدم از حرفای بعضی از دوستان

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
چقدر بعضیاتون بی فکرین .  وقتی یکی از همه جا بریده اومده داره دردو دل میکنه چرا اینقدر بد برخور ...

خیلی وقتا خیلیا اصلا نفطه ضعفاشون رو نمیبینن باید گوشزد کرد ن ی طرفه قضاوت کرد

2801