2733
2734
عنوان

بابام تا حد مرگ کتکم زد

20179 بازدید | 293 پست

خیلی وقته اینجا عضو بودم ب دلایلی از نی نی یار خاستم کاربریمو حذف کنه الان بازم اومدم چون واقعا دیگ دق کردم از تنهایی !۱۷ سالمه کنکوریم تقریبا ۱ ساله تمام دوستامو کنار گذاشتم چون همشون ب دلایلی ب من حسادت میکردن سعی داشتن ب همه نشون بدن از من سرترن ولی اینطور نبود کسی رو ندارم باهاش درد دل کنم مادرمم تا حالا حتی ۱ بار بغلم نکرده و بهم نگفته عزیزم هیجوقت بهم محبت نکرد ۱ خواهر و ۱ برادر دارم از بچگی ب همه میگف من فقط ۲ تا بچه دارم و ب اونا افتخار میگنم همش ۱۰ سالم بود میگف من نظر دارم برم کربلا ۲ تا بچه هامم ببرم هرسالم اربعین ب خواهر برادرم میگه بیاین بریم ولی نیمرن از بچگی منو تو سری خور بار اورد مثلا اگ توی مدرسه ریاضی ۲۰ میشدم با ذوق میگفتم ۲۰ شدم میگف خب کار شاخی نکردی دوستاتم ۲۰ شدن خاک تو سرت ک ب این کارت افتخار میکنی جالب اینجاست مادرم مشاور مدرسه اس خلاصه از بین ماها فقط از من انتظار داره پزشکی قبول شم درصورتی ک عقده ای و افسرده و بدون اعتماد ب نفس بارم اورده ۱ هفته قهر کردم رفتم خونه پدربزرگم بماند چقدر اونجا عمه های ترشیدم فحشم دادن و تیکه اتداختن اخرشم مامان بابام اومدن گفتن خیلی بدبختین ک این دخترتونه من قهر کردم چون پیش روانپزشک نبردنم خلاصه اینقدر اذیتم کردن ک خودم برگشتم خونمون با مامانم رفتم روانپزشک گف افسردگی داری 

بهم قرص داد ولی من‌گفتم افسردگی بیماری روحیه با قرص درمان نمیشه خودم میتونم خوب شم کلیم مامانمو نصیحت کرد و گفت حق داره هرکاری بکنی و هررفتاری داشته باشه باهاش کاری نداشته باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی عزیزم....

واقعا درکت میکنم قربونت برم ، مهم خدارو داری که هواتو داره ...

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
2738

دیروز مامانم حرصش گرفته بود از صبح میره بیرون تا شب ۲ دیقه قبل بابام میاد خونه نمیدونم چش بود ب من گفت شوهر میخای ک درس نمیخونی !!! منم جیغ زدم از خونه رفت بیرون شب تو اتاقم بودن داشت با بابام حرف میزد بابام اومد توی اتاقم  تا حد مرگ کتکم زد گردنم کلی خون اومد کل صورتم کبود هنوزم جاش هسا

مادر مشاورت یعنی نمیدونست در قدم اول پیش روانپزشک نمیرن ؟!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

عزیزم اخه نمیشه که همه ی آدمای دنیا با شما بد باشن.هم دوستات هم خواهر برادرت هم پدر و مادرت هم عمه هات.همههههه

به نظرم شاید رفتارای خودتم ایراد داره گلم

البته حق داری توی سن حساسی هستی احتیاج داری بیشتر درک بشی اما باید خودتم اصلاح کنی.یعنی خودت هیچ کاری نمیکنی؟هیچی نمیگی؟

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

بي ادب ! به عمه هات ميگي ترشيده ؟ 

خودت دختري به هم جنس خودت تاريخ انقضا ميدي !!!

شايد به خاطر همين اخلاقته آره به خاطر همين اخلاقته كسي دوست نداره 😑😑😑 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
دیروز مامانم حرصش گرفته بود از صبح میره بیرون تا شب ۲ دیقه قبل بابام میاد خونه نمیدونم چش بود ب من گ ...

وا ..خودت بخون؟خیلی مسخره ست!

راستشو بگو خب..مگه الکیه کل عالم و آدم با تو بد باشن؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706