2737
2739
عنوان

مسافرت در ماه های اول بارداری

761 بازدید | 30 پست

کیا توی ۲ ماهگی با اتوبوس یا ماشین شخصی مسافرت رفتن؟؟،

مثلا مسیر ۱۰ ساعته

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي نههه

دکترم گف اگه میتونی هر ۱ ساعت یبار پیاده شی  قدم بزنی  برو

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2731
من دو ماهم بود با اتوبوس زفتم سخرمون ۸ ساعت تو راه بودم مشکلی پیش نیومد

خیلی نگرانم  ولی دلم برا مامانم تنگ شده😔

من دوماهگی رفتم باماشین خودمون تازه کلی هم ابشارارورفتم دیدم وپیاده روی رفتم عالی بود

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2738
ماه های اخر خطرناکه.الان مشکلی نداره

میترسم بخاطر تکونای ماشین  سقط شه

برو عزیزم مشکلی نداره انفاقا الان میتونی من الان ۸ ماهمه دیگه نتونستم برم از اون موقعه 

خدا نی نی تو برات نگه داره انشالله

2706