2733
2739
عنوان

چطور یه مردو جذب خودمون کنیم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا جواب میده من با پیج فیک ضایعش کردم هرکاریش کردم بیشتر جذب میشددلش تنگ میشد پیام میداد  ..& ...

عزیزم اون دلتنگی نبوده واسه سرگرمی‌بوده

مرد یه دختر مهربون میخاد واسه ازدواج 

البته نه خیلی مهربون کا به خاطر بقیه هر کاری کنه

2728
والا جواب میده من با پیج فیک ضایعش کردم هرکاریش کردم بیشتر جذب میشددلش تنگ میشد پیام میداد  ..& ...

موافقم کلا مردا عاشق دخترای مغرورن شوهر خود من قبل عقد محلش نمیدادم التماس میکرد ی دوستت دارم بهش بگم الان که هی قربون صدقش میرم سرش توگوشیه انگار نمیشنوه باید تشنه محبت بمونن

2738

ببین اسی جذب شدن و جذب کردن اتفاقیِ 

بنظرمن پروسه ای نیس ک با تلاش بوجود بیاد 

اما اگر لزهمدیگه خوشتون اومده باشه باز داستان یکم فرق میکنه

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
عزیزم اون دلتنگی نبوده واسه سرگرمی‌بوده مرد یه دختر مهربون میخاد واسه ازدواج  البته نه خیلی م ...

دیگه گذاشتمش کنار . صبح هرچی پیام داد جواب ندادم واسه غریبه ها خوب دم تکون میده در طول روز همش میگفت سرکارم سرم شلوغه نمیرسم اما واسه غریبه حاضر بود جونشو بده کارش مهم نبود تند تند جواب میداد اسکل

این یه حقیقته تلخه که اکثر مردها جذبِ جذابیت های جنسیه یک زن میشن حتی اگه اینو هرگز به زبون نیارن

هارلی اصلی؟ 

سوگول؟؟ اون از این حرفا نمیزد، خیلی آدم خوبی بود فکر نکنم اون باشی 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2706