2737
2734

اره خیلی خوبه من خوردم دوسه قاشق شبش دردام شروع شدن و زایمان کردم خطر هم نداره خود دکتر گفت بخورم چون ازوقتم داشت میگذشت

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر منم به خانمایی که زایمان طبیعی دارن میگه 

البته گل گاوزبان هم میگه بخورن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2728

روده رو تمیز میکنه که موقع زایمان مدفوع نداشته باشی

پیاده روی.. زور دادن و دوش آب گرم و بپر بپر کردن به حالت نشسته لبه تخت یا رو توپ بزرگ بشینی بپر بپر کنی زایمانت سریع تر میشه

مامانایی که میخوان نی نی به دنیا بیارین توروخدا تو درداتون و موقع زایمان برام دعا کنید دو هفته دیکه دفاع دارم و خیلی استرس دارم

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2740