2737
2734

ترک زاده فلاطونی دکتر من هستن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شمام بارداری؟ کدوم سمت مطبش؟

ترک زاده بیمارستان من میرم چون راحت تایم میگیرم ولی فلاطونی مطب سجاد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

من پیش دکتذ نیره خادم رفتم خیییلی دکتر خوبی و با اولین ای یو ای باردار شدم

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
2738

من پیش دکتر توانایی رفتم زایمان اولم اونجا که خیلییی ازش راضی بودم😂😂اما بعد که فهمیدم با لگن تنگ من و مجبور به طبیعی کرده و شانسم گرفت بجم‌سالمه حالم ازش بهم خورد،دومی پیش شهرکی رفتم وقتی دید چه لگن افتضاحی دارم کلیییی کمکم کرد و طفلی رو زد به همکاراش تت سزارین کردم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
عزیزم اگـ مرد میخای دکترغلامحسن ارندی یی نظیررررررره  دکتر زن هم نیره خادم بی نظیرررررررره

خییلی دکتر خوبب خانوم خادم من دوسال پیششون  بودم

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
من پیش دکتذ نیره خادم رفتم خیییلی دکتر خوبی و با اولین ای یو ای باردار شدم

سرارین هم انجام میده؟مطبش کجاست؟پیر یا جوون؟چه ساعتایی هست مطب

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
من پیش دکتر توانایی رفتم زایمان اولم اونجا که خیلییی ازش راضی بودم😂😂اما بعد که فهمیدم با لگن تنگ م ...

توانایی منم زیاد خوبی ازش نشنیدم حالا خداروشکر شما خودت خوبی و بچت و سالمه

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2706