2737
2734
عنوان

الان چه تو ذهنتونه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1938 بازدید | 233 پست
قبلش برو مشاور. اگه احتیاج باشه اون مبگه بری تیمارستان یا نه

رفتم قبلا گفت برم پیش روان پزشک خانواده ام قبول نگردن

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبلش برو مشاور. اگه احتیاج باشه اون مبگه بری تیمارستان یا نه

تیمارستان اصلا می دونی جای کیا هست.......مطمعا جای ایشون که داره می گه افسردگی دارم نیست ، چون داره مث ادم سالم با بقیه ارتباط برقرار می کنه

درک میکنم.اینکه خانواده هم حمایت نمیکنن از ی طرف مشکله نمیتونی خودرمانی کنی؟فک کردی روش؟

بخدا هر کاری بگی کردم دارم دیووونه میشم چرا خدا صدامو نمیشنوه اخه چیه این مسخره بازی ک هیچکسم درک نمیکنه

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2740
نمیتونم دیگه اختیار ذهنم دست خودم نیست خواب آروم ندارم هذیون میگم تمرکز ندارم نمیتونم ثابت یه جا وای ...

برو دکتر عزیزدلم، درست میشه بعد یمدت

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
مامانم کی میره بیرون    

میخای چیکار کنی کلک؟😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽