2733
2734
عنوان

دكتر براي درمان زگيل در مشهد

4335 بازدید | 8 پست

سلام خانما دكتر خوب براي زگيل ميشناسين تو مشهد؟

شوهرم مشكوك به زگيله البته چند ساله دو تا دونه روي آلتش داره نميدونم زگيله يا نه از اول ازدواجمون داشته تو اين مدت تعداد و اندازش تغيير نكرده تو اين مدت هم جلوگيري نكرديم نميدونستيم خطرناكه.حتما منم گرفتم ولي من زگيل نزدم

ميترسم😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا عین من . شوهرم ۲تا دونه داشت که فکر نمیکردیم اما متاسفانه بود. دونه ها چطورین؟ چه رنگی؟ نرم یا ...

عزيزم دونه ها نرمن و رنگ پوستن

مثل پوسته اضافه ميمونن

عزيزم دونه ها نرمن و رنگ پوستن مثل پوسته اضافه ميمونن

چند سال ازدواج کردی؟؟؟ احتمالا زیگیاه بگو بره فیریز کنه . توام برو ازمایش hpv بده من دادم خدارو شکر نوع کم خطر بود اما من هنوزم نگرانم . اما ۶تا دکتر رفتم گفتن دفع میشههههه از بدن دروغه که میگن تا اخر عمر میمونه اما من ترسووووام . برو ازمایش یده که اگه مثبت شد ۶ نا توام قرص ایمونس بخوری . من الان ۳ ماه داره میشه که میخورم بخوری ۶ ماه خوب میشه ۹۰ درصد دکترا میگن
ا

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍
چند سال ازدواج کردی؟؟؟ احتمالا زیگیاه بگو بره فیریز کنه . توام برو ازمایش hpv بده من دادم خدارو شکر ...

من٦ ساله ازدواج كردم

شوهرم از قبل ازدواج داشته و قسم ميخوره رابطه جنسي نداشته

من تو اين ٦ سال جلوگيري نكردم

و زگيل نزدم

نميدونستم زگيل چيه اصلا

2738
من٦ ساله ازدواج كردم شوهرم از قبل ازدواج داشته و قسم ميخوره رابطه جنسي نداشته من تو اين ٦ سال جلوگ ...

اگه رابطه نداشته که پس زیگیل نیست اصلا چون شوهر من داشته قبل ازدواج . بو یه دکتر بره فردا نشون بده اگه بود توام برو نبودم که خیالت راحت میشه. اره شوهر من فیریز کرد خوب شد . منم زیگیل نداشتم

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍