2737
2734
عنوان

گلی ۷۱ هستم تاپیکم دیروز ترکید ادامه....

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیلی دوس دارم جداشم با اینکه مادرم پشتم ولی پدرم راضی به طلاق نیس با این حاضرم سختیای بعدشو تحمل کنم ولی تنها دغدغم آینده بچه هامه اونا چی میشن الان تصمیمم برا طلاق جدیه اخه شما نمیدونین خیلی براش زحمت میکشم اگر به اینجارسیده از حمایتای من بوده وگرنه خانوادش اصلا پشتش نبودن هیچی هم براش کم نزاشتم حالا که اینقد چشماشو روی من میبنده هر علطی میکنه با احساساتم بازندگیم بازی میکنه میخوام ترکش کنم ولی بچه هام خیلی بش وابسته ان ونمیتونم تنهاشون بزارم‌ با این مردک

2740

اگه نمیخوای طلاق بگیری پس حداقل دیگه آدم حسابش نکن ، تو سنی نداری ، تا کی‌ میخوای دنبال زنای خرابی‌ که شوهرت باهاشونه بری و ازشون تعهد بگیری ؟ شوهر تو زن بازه ، تو هرچقدرم بری اون زنارو آدم کنی شوهرت آدم بشو نیست ، خواهرت نشد میره سراغ یکی دیگه ، اون میره عشقو حال و کثافت کاری بعد تو خودتو علافش میکنی‌ ؟ غصه میخوری حرص میخوری پیر میشی که چی ؟ اگه نمیخوای جدا شی حداقل بیخیالش شو ، فکر کن نیست ، ازش خرجی بگیر تند تند ، جمع کن واسه خودت سرمایه کن ، به خودت و بچه هات برس ، با بچه هات خوش بگذرون ، شوهرت عاقبت به خیر نمیشه ، خودتو اذیت نکن

اگه نمیخوای طلاق بگیری پس حداقل دیگه آدم حسابش نکن ، تو سنی نداری ، تا کی‌ میخوای دنبال زنای خرابی‌ ...

حودم به همه اینا رسیدم بماند که قبلا معشوقه داشت کلی هم اذیتم کرد شوک روانی شدم بخدا اون زمان 

الان فکرم بچه هامه وخودم 

اگه نمیخوای طلاق بگیری پس حداقل دیگه آدم حسابش نکن ، تو سنی نداری ، تا کی‌ میخوای دنبال زنای خرابی‌ ...

اونقد ازش چرکین شدم که دلم نمیخواد ببینمش دلم میخواد ازش دور بشم ولی بچه هامو نمیدونم چکار کنم 

به فکر بچه هاتی خوبه مادری ولی عزیزم خدای نکرده بیماری های مقاربتی  بگیری اینده بچه ها چی میشه 

فکر اینجاهشو بکن شوهرت درست بشو نیست به نزدیک ترین ادم زندگی شما رحم نکرده وا به دیگران و زن های بد کاره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.