2410
2553

واقعا دیروز اینقد جریان وبحث داشتم که وقت نکردم دسته ب گوشی بزنم کمی اومدم باز رفتم 

خلاصه به خواهرربزرگترم گفتم مادرمم در جریان گذاشت من نمیخواستم مادرم بدونه دوتایی رفتن پیش خواهر کوچیکم و عکس پیامارو نشونش دادن ازش توضیح خواستن کلی هم حرف بارش کردن که بات قطع رابطه میکنم مادرمم خیلی داغون شده بود اونم گفته بود شوهرش میاد سمتم گفتن تو چرا محلش دادی منم رفتم جریان رو بش گفتم گفتم بسه این خیانتا براچی با خواهرم بم خیانت کردی اون بچه اس تو چته اگر بخوای ادامه بدی به برادرم میگم و کلی تهدیدش کردم بماند که چقد انکار کرد و زبون درازی.اخرش فقط یه قول از خواهرم گرفتن که این کارشو تگرار نکنه خیلی مصمم بودم به برادرم بگم ولی مادرم هی اصرار کرد نگو شر میشه برادرت بفهمه دلش چرکین میشه بچه اس شوهرت گولش زده و...

ولی من هنوز دلم آروم نشده وحالم خوب نیس دلم میخواد ازاین مرد جدابشم ولی فکر بچه هام وایندشون همش منو ترسونده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه واقعا پشتوانه مالی و خانوادگی داری جدا شو

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2456

با همچین مردی چطور زندگی میکنی

خوبه چندشت نمیشه 

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.
2714

مازنا افریده شدیم که این مردا هرغلطی خواستن بکنن ماافریده شدیم که بسوزیموبسازیم زندگیمونوفدای اینواون وتیم دیگه واقعا ساختن تاکی ادم یروز کم میاره اگرواقعا مردی یبارخطاکرد براباردوم ادامه داد اون مرد دیگه مردزندگی نیس خانما لطفایکم بخودتون بیاین انقدرساده نباشید!!!

احمق نیست عزیزم باید دید شرایطش چجوریه ؟چه فکری پیش خودش میکنع ؟بهتره قضاوتش نکنی

قضاوتش میکنم.هیچوقت زنی که یه ریگی تو کفششه خونم راه نمیدم مسافرت نمیبرمش با خودم بیرون شهر و رستوران و...نمیبرم.شما باشی چیکار میکنی؟شوهرت تورو ببره خرید اون طرف هم ببره هرچی شما دست بذاری واسه اونم بخره البته دور از جونت

2706