2733
2739
عنوان

دوستان خواهش میکنم خیلی استرس دارم

125 بازدید | 13 پست

تایپک زدم کسی نیومد 

قبلا تل داشتم ولی حذف شده دیشب مجوری تو گوشی یکی ا دوستام نصب کردم 

با شماره قبلی خودم و کدی که اومد گوشیمو وارد گوشی دوستم کردم 

بعد تلم تو گوشیش اورد بالا اون خودشم تل داش 

بعد منو حذف کرد 

سوالم اینکه نمیتونه دیگ اکانت منو بیاره تو گوشیش یا اکانتم تو گوشیش مونده 

خواهش میکنم کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه 

باید بری تو تنظیمات تل تو گوشی خودت 

نشست‌های فعالتو چک کنی 

اگر بجز مال خودت بازم بود غیر فعالش کن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی تلتوحذف کرده نمیتونه دوباره نصب کنه مگه اینکه کدی ک واست پیامک شده رو داشته باشه .تواگه میخای مطمعن شی روشی خودتم حذفش کن و دوباره نصبش کن تاپیامک جدیدی واسه گوشی خودت بیادفقط واونوواردکن

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘
2738
وقتی تلتوحذف کرده نمیتونه دوباره نصب کنه مگه اینکه کدی ک واست پیامک شده رو داشته باشه .تواگه میخای م ...

واقعا 

ینی اگه حذف کردخ باشه و کدی قبلی که بهش دادمو یادش باشه برای ورود باید کد جدید رو بزنه 

یا همون قبلیه رو بزنه میاد براش 

اگه تل گرام تو رو از تو گوشیش پاک کرده وقتی باز بخواد بیاد تو تل شما باید رمزی رو که میفرسته تل گرام به خط شما رو تو گوشیش وارد کنه و چون این رمز روی خط شما میاد نمیتونه وارد بشه.

واقعا  ینی اگه حذف کردخ باشه و کدی قبلی که بهش دادمو یادش باشه برای ورود باید کد جدید رو بزنه& ...

نه بایدکد جدیدباشه شماحذف کن دوباره نصب کن ک اگ اون داشته باشه واسش حذف شه

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘
اگه دقیق دیدی پاک کرده، پاک شده  الان تلگرامتو داری رو گوشیت؟  اگه داری برو تو setting ب ...

اره 

دیدی سه تا خط مثل مساوی داره تل 

بعد اونو که میزد هم اسم من بود هم ماله خودش 

بعد ازون جا حذف کرد 

ینی دیگ اسمم اونجا نبود من فقط همینو دیدم