2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این مدتو خیلی بهش اصرار نکن چیز زیادی بخوره دکتر دختر من بهم میگفت بهش پوره سیب زمینی و هویج و برنج بده البته هر چقدر که خورد .... اگه شیر خودتو هم می خوره بهش بده همین ها کافیه فعلاً اصراری به غذا خوردن زیاد نداشته باش ...
دختر منم 22 ماهشه 2 هفته طول کشید تو این مدت دوبار هم سرم وصل کردن بهش
دکترش هم میگفت اول باید استفراغش درست بشه و جلوی اونر و بگیریم
بعد از اون به مرور اسهالش خوب میشه یکم زمان میبره
شیر خودت رو بده و تو غذا خوردن اصلا اصرار نکن والا قبلیها رو هم بالا میاره
برای اسهالش هم به جای آب او آر اس بده
سلام

امیدوارم نی نیت زود خوب شه..........3 روز کامل بیرون رویش طول میکشه...........یک بهم گفت دم کرده پونه از عطای بگیرم دمنوش کنم...............منم چون پسرم نمیخوره تو دوغ براش ریختم خورد........بعد اون خوب خوب شد.........پونه همه میکروب و میشوره و میبره.......کته ماست و سیب هم خوبه براش
خدایا شکرت
2738
آره منم جوشونده پونه به دخترم دادم
بعدش هم تند تند دستهاش رو بشور و وقتی پوشکش رو عوض میکنی کامل با صابون پاهاش رو بشور باید خیلی تمیزش نگه داره که با میکروب زیاد تماس نداشته باشه
دختر منم فقط شیر خودمو خورد.لاغر لاغر شده بود طفلک.تو هم اذیتش نکن.البته من اسهالشو با دارو کنترل کردم جون خیلی اذیتش میکرد
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
دوست جونیا دم 6 سالشه اونم دچار این مشکل شده دل پیچه شدید داره ابجی داره هر 8 ساعت بهش مترونیدازول میده به نظرتون چی خوبه واسه دل پیچه اش. شکمش هم میگه زیاد کار میکنه
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
پونه و ماست عااااااااااااالیه برای اسهال

کته با ماست و پونه

کته با سینه ی مرغ و هرویج و سیب زمینی بدون یک قطره روغن

موز

آب سیب نه خود سیب

اما به تجربه میگم که الان بچه هیییییییییییییییییییییییییییچ نمیخوره

من دخترم فقط و فقط یه چیز خورد :فرنی

همین که خورد دیگه شکمش کار نکرد

البته فرنی با آب نه با شیر. شیر اصلا نزن. شیر اسهال میاره