2737
2734
واااا! چرا همه برا دندون میخوان خودکشی کنن!  الان خیلی ها هستن نود درصد دندوناشون روکشه!  ...

آخه اذیت دارم میشم.نخ دندون یک ذره آرومم میکشم تا چند وقت درد میکنه.خیلی حساس شده.خدا لعنتش کنه دکتره رو.دکتر که چه عرض کنم

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد میکنه همیشه.مینای دندونم از بین رفته.لق شده.😭😫

دردولق بودنش موقتیه. چندوقته ارتو کردی؟من7سال تحت درمان بودم الان هیچ مشکلی ندارم. اولاش دردو لق بودن و حس میکردم الان ن

بشنو ............ باورنکن
2731
دردولق بودنش موقتیه. چندوقته ارتو کردی؟من7سال تحت درمان بودم الان هیچ مشکلی ندارم. اولاش دردو لق بود ...

یک سال گذشته.تموم شده.آخه واسه منو خیلی تراشید  

آخه اذیت دارم میشم.نخ دندون یک ذره آرومم میکشم تا چند وقت درد میکنه.خیلی حساس شده.خدا لعنتش کنه دکتر ...

ببین فقط قرص کلسیم و ویتامین دی بخور و از چایی ترشیجات و نوشابه و چیزای داغ و یخ پرهیز کن تا دندونهات میناشونو ترمیم کنن! پفک و چیپس هم نخور شیرینی هم خوردی بدون خمیر دندون مسواک کن! فقط در روز یه بار  خمیر بزن! 

بعد از ترشی هم اصلا مسواک نزن 

ببین فقط قرص کلسیم و ویتامین دی بخور و از چایی ترشیجات و نوشابه و چیزای داغ و یخ پرهیز کن تا دندونها ...

من تو اینترنت خوندم مینای دندون ترمیم نمیشه.  

2740
نه دیگه در این حد... حتما یه راهکاری هست  برای دندون حساس خمیر دندان مخصوص هست و برای ترمیمش ح ...

سلام اسم خمیر دندونه چیه؟ من یه کم دو تا دندون جلوم رو همه .خیلی از دندونامو هم پر و عصب کشی کردم .دندون کشیده هم دارم متاسفانه به نظرت ارتدونسی بدترش میکنه

سلام اسم خمیر دندونه چیه؟ من یه کم دو تا دندون جلوم رو همه .خیلی از دندونامو هم پر و عصب کشی کردم .د ...

همه مارکهای خارجی خمیر دندون برای دندان حساس دارند . 

کلن اگر وضعیتت  حاد نیست انجام ندی بهتره