2737
2734
وای خدا.... چرا این کار رو کردی؟؟؟     یکی از کابوسهای من خراب شدن دندونه....  دکتر ...

توی اینترنت زده بود تراشیدن دندون برای ارتودنسی یه روش رایجه.اگه رایجه پس چرا دندونای من انقدر آسیب دیدن؟

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی اینترنت زده بود تراشیدن دندون برای ارتودنسی یه روش رایجه.اگه رایجه پس چرا دندونای من انقدر آسیب ...

چی بگم دوست عزیز 

منو بکشی نمیذارم به دندونم دست بزنن 

یه دونه عقل نهفته رو دکتر کشید بعد کلی داستان 

الان هم بعد ۴ سال احساس نقص می کنم که یه دندون سالمم رو کندم   

2728
واقعا هم دارم عذاب میکشم هم میترسم برم یه جا دیگه.اصلا انقدر ناراحتم که به خودم آسیب زدم بعضی وقتا م ...

نه دیگه در این حد... حتما یه راهکاری هست 

برای دندون حساس خمیر دندان مخصوص هست و برای ترمیمش حتما راه حل هست . فقط باید پول خرج کنی

2740
چی بگم دوست عزیز  منو بکشی نمیذارم به دندونم دست بزنن  یه دونه عقل نهفته رو دکتر کشید بع ...

خب اون شاید نیاز بوده کشیده بشه.بعضی دندونای عقل نهفته میمونن به فک فشار میارن.دندونای کناریشون رو خراب میکنن.اگه واقعا احساس ناراحتی میکردید که اتفاقا کار خوبی کردید خارج کردید.ولی دندونای من واقعا آسیب دیده

کلا ارتودنسی دندون رو خراب میکنه!  تراشیدن هم برای همسطح کردن اخرش ریز یه مته میرن

نه.ارتودنسی که نه.واسه منو تراشید اینجوری شد

واقعا هم دارم عذاب میکشم هم میترسم برم یه جا دیگه.اصلا انقدر ناراحتم که به خودم آسیب زدم بعضی وقتا م ...

واااا! چرا همه برا دندون میخوان خودکشی کنن! 

الان خیلی ها هستن نود درصد دندوناشون روکشه! 

ول عزیزم زندگیتو بکن

خب اون شاید نیاز بوده کشیده بشه.بعضی دندونای عقل نهفته میمونن به فک فشار میارن.دندونای کناریشون رو خ ...

اره دقیقا.من چهارتا دندون عقلم نهفته هست الان چهارساله از درد فک زندگی ندارم انقدم دکتر رفتم براش همه میگفتن عصبی بوده درد فکت ولی الان متوجه شدم از دندونه عقله

منتظر اتفاقای خوبم ...