2737
2734
من بيدارم مى خوام روز بشه بعد بخوابم يكم مى ترسم

از جنه ترسیدی؟

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
بگو چه اسمایی مدنظرته یا چجور اسمی دوست داری

دوست دارم ترجیحا معنی اسم مشخص باشه تلفظش راحت باشه و لطیف و دخترونه باشه اسم خودم ناهیده اسم شوهرم یحیا فعلا یارا مدنظرمونه که من خیلی سرش دودلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از جنه ترسیدی؟

اره يكم🤭😅😅

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2728
نفس دوست ندارم هرچند اسم خودم ناهید بهش میاد

قشنگه که

بذار نیکا یا نیکو یا نگین

یا نازنین،یا نوشین.

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
از جنه ترسیدی؟

شما كدومى ؟ همون كه پرسيد درست گفت؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2740
عزيزم اخراشي كه بسلامتي.... درد داري يا چي؟

،سنگین شدم،هرطرفی میخوابم بدنم درد میگیره،لگن درد دارم،گاهی هم کمر درد، نمیتونم بخوابم بشدت کم خواب شدم،شب یه ساعت میخوابم بیدار میشم،هزارتا فکر و خیال تو سرم میچرخه،هفته آینده سزارین میشم

اره يكم🤭😅😅

منم رنگ لباسم و درس گفت

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
منم رنگ لباسم و درس گفت

همون كه ابى بود لباست؟

2706