2733
2734
عنوان

این خاطره بد رو نمیتونم فراموش کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 74 پست
من کل فوتبالیستا و خواننده هارم همزمان دوست داشتم عجب خیانتکاری ام من    

ولی احساس میکنم هیچ کس اندازه من آبروش نرفته تو فامیل:/

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
همون که ماجرا تعریف کردم دیگه؟ با گزارش حذف میشه؟

نمیدونم.من یه بار گزارش زدم حذف شد.بزار حرف بزنم.فردا تاپیک میزنم که مردم گزارش بدن کلا تاپیکم حذف شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ

من ۶ سالم که بود فوتبالیستا میزاشت من عاشق طارا و کاکرو بودم😕😕😕😂🤣🤣😂🤣وقتی اهنگش پخش میشد میرفتم لباسای خوشگلمو میپوشیدممم🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣جوراب توری میپوشیدم😂😂😂😂🤣😂

خدایا مرسی❤️💋
2731

خودت میگی بچه بودی ادم تو سن کم همش رو احساساته اصلا عقلش کار نمیکنه خیلیا ازین کارا کردن بی خیال نگاه کردن تو هم نگاشون کن والا

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝
خودت میگی بچه بودی ادم تو سن کم همش رو احساساته اصلا عقلش کار نمیکنه خیلیا ازین کارا کردن بی خیال نگ ...

اخه خواهرم بهش گفت شمارتو بده سر سفره.اونم گف یه مدت زنگ میزدید مزاحمم میشدید.رسما آبرو برام نذاشت.عصبی شدم.چند وقت پیشم تو اینستا منو دید سریع بلاک کرد.داشتم توی تولد از رقصیدنشون فیلم میگرفتم میگه میخوای عکسامو پخش کنی:/

2738
اخه خواهرم بهش گفت شمارتو بده سر سفره.اونم گف یه مدت زنگ میزدید مزاحمم میشدید.رسما آبرو برام نذاشت.ع ...

چ پروعه

یع زهر چشم ازش بگیر دیگع جرئت نکنه دَم بزنع 

یه چی بوده گذشته اینم هی تکرارش میکنع

خاطره بد داره.چیکار کنم ؟چجوری؟

کار بدی نکردی اگه فقط در  حد مزاحمت تلفنی بچگونه بوده خیلی خیلی ادمای بی جنبه و بیخودین بهتر باهاش تماس نداشته باشی

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
کار بدی نکردی اگه فقط در  حد مزاحمت تلفنی بچگونه بوده خیلی خیلی ادمای بی جنبه و بیخودین به ...

اره.بهش پیام میدادم میگفتم عاشقتم.حاضرم برات بمیرم  .فکر کنم تمام پیاما رو به باباش نشون داده

اخه خواهرم بهش گفت شمارتو بده سر سفره.اونم گف یه مدت زنگ میزدید مزاحمم میشدید.رسما آبرو برام نذاشت.ع ...

عجب ادمای مزخرفی باید میگفتی ادم تو. دوران بچگیش ممکنه اشتباه کنه هر بیشعوری رو. ادم ببینه بزرگتر که بشه با عقل میبینه متوجه میشه هر احمقی ارزش نداره عکسشو پخش کنی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706