2733
2734
عنوان

چی بگم روم نمیشه😑

324 بازدید | 13 پست

مثلا وقتی دوستام میخوان دوست دوست پسر یا شوهرشونو باهام اشنا کنن و میگن معرفی کنم؟ میگم نههههه..درصورتیکه هنوز طرفو ندیدم.گاهی بعدش ب خودم میگم حداقل ی بار ببین عکسشو..ولی روم نمیشه!  چی باید بگم اون لحظه..همش میگم نه باباااا...

اصن بنظرتون معرفی کردن راه درستیه؟😑

اکثر اشناهای من و حتی پدر مادرم اطز این طریق اشنا شدن عزیزدلم امتحان کردنش ضرری نداره😊البته من خودم خیلی مغرورم دوست ندارم ازم نظر بخوان که تو میخوای؟ ولی به هر حال تا کی دارم سعی میکنم این رفتارو کنار بزارم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثر اشناهای من و حتی پدر مادرم اطز این طریق اشنا شدن عزیزدلم امتحان کردنش ضرری نداره😊البته من خودم ...

اره دقیقا ادم باید چی بگه اون لحظه😐

من ک بشددددت مخالفت میکنم دهن طرفو سرویس میکنم تا ساکت شه😂😂

2728
اره دقیقا ادم باید چی بگه اون لحظه😐 من ک بشددددت مخالفت میکنم دهن طرفو سرویس میکنم تا ساکت شه😂😂

خخخخ بدیش اینه که دوس داری ولی نمیتونی به زبون بیاری خخ دوس داری نازتو بکشن😂😂😂😂😂😂😊

2738
چجوری اوکی دادی ک ببینیش؟ میشه بگی؟😀

راحت نبود...

فقط خونسردی م رو حفظ کردم رفتارمو مثل ادمای متمدن کردم و بدون اینکه تن صدام رو عوض کنم و بحث رو به حاشیه و مسخره بازی و انکار و... بکشم ... خ خونسرد گفتم بله بدم نمی آد باهاش آشناشم....

😁💕

بعد هم درجا از موقعیت استفاده کردم 

تا میتونستم دلبری کردم 

6 ماه دوستی و آشنایی برای ازدواج بودیم و ازدواج کردیم

ایول😁 خوشبخت باشی😊

از فرصت استفاده کن

این نوع آشنایی ها مثل دوستی و اشتباهات دوس پسردختری نیس چون از اول نیت طرف معلومه تو هم خواسته ات مشخصه بنابراین با چشم باز میتونی انتخاب کنی...

از فرصت استفاده کن این نوع آشنایی ها مثل دوستی و اشتباهات دوس پسردختری نیس چون از اول نیت طرف معلوم ...

اگه بعد چندماه حس کنیم ب درد هم نمیخوریم و کات شه ضایع نیست پیش اونایی ک معرفیمون کردن؟

اگه بعد چندماه حس کنیم ب درد هم نمیخوریم و کات شه ضایع نیست پیش اونایی ک معرفیمون کردن؟

ببین عزیزم

شما همون اول طرف رو ببینی تصمیمت رو در موردش میگیری... اونهم همینطوره مثل تو تا ببینت میفهمه، از ظاهر و اونچه که ازت دریافت میکنه متوجه میشه دلخواهش هستی یا نه..

این از اولش

بعد وقتی دیدیش ... و به نظرت خوب بود باهاش صحبت کردن رو شروع کنی و از حرف زدنش صداقت و عقاید و نگاهش رو بفهمی قدم بعدیه

زیاد باهاش بیرون نرو..  برو ولی بیشتر تلفنی وقت بذار صحبت کن...

نذار  به ماه بکشه

زود بشناس طول نده وقت خودت و طرف رو نگیر

باید بدونی از زندکی چی میخوای .. از یه مرد از خانواده همسر چی میخوای... از میزان رفاه و نگاهت به زندگی باید اطلاع داشته باشی تا بفهمی اون آدم خود خودشه همون نیمه گمشده اس یا نه...

بعد از صحبتای اساسی و یه سری صحبت معمولی

دستت میاد که میخوای یا نه... اون هم همینطور

اگر خوشت اومد بیخیالش نشو

اگر خوشت نیومد صادقانه اختلافات نظرت رو بهش بگو

به این دلیل یه این دلیل به این دلیل... خلاص

اول اینو بدون که چی میخوای

بعد  محترم و مشتاق باش

و رابطه رو به دوستی نکشون نذار فراموش کنی و فراموش بشه برای چی آشناشدین