2733
2734
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 19071 بازدید | 1072 پست
عشق منو   انشالله میان عشقم خیره

فدات گلم چهارتا از عموهام مکه ان روازشون ساعت یازده بوده تا الان نرسیدن 🤦🏻‍♀️

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طبیعی  یه چیز دیگه است      

اهان 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2742
نگاه پوست یکم ملتهبه مشکل پوستی داره پوستش میریزه

بخاطر حساسیت به پروتئین گاوی نیس؟؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
واییی از کجا خریدی

هر تيكشو از يه جا خريدم، كلا زياد پيراهن ساده سفيد دارم، با همه چي مياد 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2740
اي جااانم عزيزم سورپرايزت كردم ديگه😂😂😂😂😂😂😂لطف داري مهربونم در حال لاغر كردنم فعلا ٢٣ تا كم كر ...

فداتشم  خاهری اره واقعا از کم سعادتی من بود اینقدر دیرصورتت دلشنین و مهربونتو دیدم 

موفق باشی 

ماشالله ب این  پشتکار و اراده منم دارم لاغر میکنم  البته بی ورزش😘😘😘😘

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
فدات گلم چهارتا از عموهام مکه ان روازشون ساعت یازده بوده تا الان نرسیدن 🤦🏻‍♀️

واااااای پروازای مکه همینجوریه دایی خدابیامرزمنم که رفته بود قراربود سه شب برسه ماهمگی رفتیم فرودگاه تا ۶منتطرموندیم نیومد اخرسر ساعت یک پروازشون نشست 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
خب میبینه زنش خوشگله دوس نداره اینجورجاها عکس بزاره

پیجم قفله عزیزم!! 

فقطم اشناهارو دارم

هرچی‌میگم همش میگه دوس ندارم

من تو خونه بابام‌ خیلی پوششم باز بود

بعد ۸ سااااااال تازه دارم بیحجاب میگردم

مجردیم که دیگه داااااغون بود عین گشت ارشاد😐😐😐

فداتشم  خاهری اره واقعا از کم سعادتی من بود اینقدر دیرصورتت دلشنین و مهربونتو دیدم  موفق ...

خيلي زياد بهم لطف داري بانو عزيزمي😍😍😍😍😍😍😍موفق باشي الهي گل من😘😘😘😘😘

خداياشكرت....❤️ 
2706