2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشتر کسایی کهA20میخرن بخاطر خوشدست بودنش(فقط دکمه هاش جای نامناسبه)و اینکه تمام صفحست میخرن به نظرم ...

آ۱۰ خواهرم دارم

بازم دکمه وسط نداره

حالا واسه شوهرم خوش دسه ولی من ن

من ۳۳۰۰ خریدمش کمتر از ۴۰ رووز پیش

الان شده ۲۸۰۰

کمرم شکست😁😁😁

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
آ۱۰ خواهرم دارم بازم دکمه وسط نداره حالا واسه شوهرم خوش دسه ولی من ن من ۳۳۰۰ خریدمش کمتر از ۴۰ رو ...

A7 دکمه داره فکککر کنم1500

فروش لوازم آرایش با قیمت مناسب 
دکمه پاور مد رو بزن بعدش پایین سمت چپ  

عزیزم چی میشه اینو بزنیم؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
2706