2737
2739
عنوان

مامانا توروخدا بیاین

81 بازدید | 14 پست

شیر پاستوریزه عصر خریدم مثل اینکه خراب بود تاریخشم چند روز وقت داشت نمیدونستم دادم بچم به لیوان خورد خودمم باردارم وقتی خوردم تازه متوجه شدم فاسد شده بچم و تو دلیم چیزیش نشه خیلی نگرانم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

اگ تاریخش وقت داشته از کجا میدونی خرابه؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آخه شیر فاسد قشنگ مزه زهز مار میده. بچه چجوری خورد و خم به ابرو نیاورد؟ مطمئنی فاسد بود؟

اگه مطمئنی آب زیاد بهش بده بخوره. اسهال میگیره، نباید جلوی اسهالشو بگیری آب زیاد بده بهش تا رقیق بشه و زودتر دفع بشه.

واسه اون تو دلی هم اتفاقی نمیفته نگران نباش. فقط خودت ممکنه اسهال بشی که مایعات باید بیشتر بخوری.

ظاهرش خوب بود طعمش بد بود

ن اگ تاریخ داشته 90درصد خراب نی

کلا بعضی شیرا بد طعمن

تو ی قاشق غذاخوری بریز شیر

بگیر رو گاز

اگ حالتی دست داد ک شیر مثل ماست سفت شد ابش از خودش جداشد خرابه

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
نه نشد

اگه علائم نداری نگران نباش منم یه بار تو بارداری خوردم چیزی نشد من که جوشوندم دیدم طوریش نیست خوردم ولی یه خورده بعد دیدم دلمه بسته حتی شنیدم با شیر ترش کرده دوغ درست میکنن ملت میخورن

،،
2706