2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تا حالا ازشون چیزی نخواستم ولی امشب واسه اولین بار درخواست کردم از ایشون.انشالله حاجت شما رو هم بده گلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2740
مشکلت چیه گلم؟

بایه نفردوساله ک رابطه دارم میخاست بیادخاستگاری ولی خونوادش راضی نمیشدن بعدکلی مشکل ودعواو حرفایی ک خونوادش بهم زدن وکوچیکم کردن تازه راضی شده بودن بیان خاستگاریم که یه مشکلی واسه عشقم پیش اومدافتادزندان😢

❤یه روز خوبم میاد❤
بایه نفردوساله ک رابطه دارم میخاست بیادخاستگاری ولی خونوادش راضی نمیشدن بعدکلی مشکل ودعواو حرفایی ک ...

الهی عزیزم اشکالی نداره .خدا همیشه منتظر صدای تواه گلم قطعا خدا گره گشای قدرتمنده مطمئنم حاجتت رو میده. فقط یچیز من هروقت واسه خدا زمان تعیین کردم بهم نداد بعد که قانع شدم همون موقع داد بهم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍