2737
2739
عنوان

بنظرتون چند درصد ممکنه

197 بازدید | 29 پست

جنسیت نی نی تو 16 هفته اشتباه باشه...؟ 

اصلا ممکنه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر زن داداشم تمام سونو ها بهش گفتن پسره حتی ۳۶ هفته ولی دنیا اومد دختر بود

وویی این چیزا رو میشنوم میترسم! 😣

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

یک هفته به زایمانم .فهمیدم پسره .تو سونوهای قبلی میگفتن دختره

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

چه حسی داشتی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
برای من ک تو 16 هفته درست گفت

واسه خودمم دوبار درست گفت

۱۶ هفته منظورت سونوی انومالیه؟  شاید یک درصد که اونم بعیده

نه انومالی رو گذاشتم هفته 20 برم

خواهر زن داداشم تمام سونو ها بهش گفتن پسره حتی ۳۶ هفته ولی دنیا اومد دختر بود

کدوم شهر؟ سونو جای خوب میرفته؟ 

کدوم شهر سونو گرافیستت خوب بود؟ 

چه حسی داشتی؟ 

شوکه شدم .چون بچه اولم هم پسر بود .تمام سیسمونیش رنگ صورتی بود .سونو آخر که بهم گفت پسره .گفتم نه دختره .گفت این دوتا گیلاس گنده پس چی هستن.خانواده شوهرم خیلی دختر دوست دارن .مادر شوهرم فکر میکرد سر کارش گذاشتیم.ولی همون موقع که تو شکمم تکون میخورد به مامانم میگفتم تکون خوردناش مثله پسر اولمه .مامانم میگفت فکر میکنی .دکتر که وارد تره .هر کی میدید پسره ولی لباساش صورتیه از خنده ریسه میرفت

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
شوکه شدم .چون بچه اولم هم پسر بود .تمام سیسمونیش رنگ صورتی بود .سونو آخر که بهم گفت پسره .گفتم نه دخ ...

من الان سه تا پسر دارم

ناراحت نشدم اینم پسره

حتی خوشحالم شدم

ولی خوب همش میگم یعنی من دختر دار نمیشم.... ؟میدونی چی میگم یه حسیه، 

2706