2737
2739
عنوان

بیاین بهم رووحیهه بدین

99 بازدید | 12 پست

فردا صبح عمل بینی دارم بگین چیکار کنم ترسم کم شه و یکم از تجربیاتتون بگین و واسم دعا کنید همه چی خوب پیش بره🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس روزی هزارنفردارن میرن بینی عمل میکنن پلنگ میشن😝نترس ، خوشحال باش داری خوشگلترمیشی😉

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2731

درود 

یک، اگر به خدا توکل ندارید

دو، به تصمیمتون اطمینان نمیدین

سه، و به دکترتون زیاد اعتماد ندارید، 

جایی برای روحیه دادن نمی ماند! 

ان شاءلله سالم و درست بیاین بیرون. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2738
درود  یک، اگر به خدا توکل ندارید دو، به تصمیمتون اطمینان نمیدین سه، و به دکترتون زیاد اعتماد ...

وای چه پادگانی !!! و منفی  

به‌خدا اعتماد کنید 

به دکترتون‌ اعتماد کنید تصمیمتون حتما درسته 

ایشالا همه چی خوب پیش میره 

این خیلی بهتر بودا !!

وای چه پادگانی !!! و منفی   به‌خدا اعتماد کنید  به دکترتون‌ اعتماد کنید تصمیمتون حتما در ...

میگن سیگار نکش! یک ملت می کشند! 

میگن مسواک بزن! یک ملت نمی زنند! 

بنده جملات نگاتیو گفتم تا ایشان پازیتیو در نظر بگیرن!

موفق باشید

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد.