2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عادت های بد😣 مثل نی نی سایت

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
من خودم تونستم عادت کنم که روزی 10 صفحه کتاب بخونم 

درود بر شما 

دستمریزاد

این عادت رو اصلا ترک نکنید. کتاب‌ مرهم شما خواهد شد. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2738

منم چند وقتیه  عادت کردم نمازم اول وقت بخونم حس خیلی خوبیه و اینکه کارهام بهتر پیش میره و وقتم زیادتره😁😍🥰🥰🥰🥰

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

من روزی ۱۲۵۰ صلوات میفرستم چندین سوره میخونم و هرشب زیارت عاشورا 

عادت کردم شب ها دیر میخوابم متاسفانه 

عادت دارم حتما سر یک بالش و پتو بخوابم

عادت کردم آشپزی نکنم صد متاسفانه 

خدایا شکرت 

یکی از عادتهایی ک بطور ناخوداگاه همیشه باهامه اینه که هرچیزبو ببینم اول بو میکنم اعم از اشیا و لباس و خوراکی و ... خلاصه هرچیزیو که فکرشو بکنین مثلا اگر قرار باشه ی پتو رو بکشم روم اول بو میکنم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
من عادتهای بد زیاد دارم سخته برام ترکشون    

کم کم سعی کن ترکشون کنی مثلا من خودم اهنگ گوش دادن رو ترک کردم به جاش یه چیز دیگه جایگزین کردم مثل پادکست گوش دادن که خیلی هم مفیده

عادتای خوبم اینه ک نمازامو اینا ب موقس وبه همراه دعا قران...عادت بدم اگه عصبانی بشم هرچی میرسه میگم ک دارم سعی میکنم اصلاحش کنم خیلی بده این اخراقم..پوس لبمو میکنم خون میندازم هی با فکم بازی میکنم خخخخخ

2706