2737
2739

اخرای هفته 37ام شکمم کوچیک تر شده بچمم دیر ب دیر تکون میخوره رفتم نوار قلب گرفتن گفتن حرکتش خوبه تا الان 6بار تکون خورده در حالی ک من 1بارشو فهمیدم از ساعت 6 عصرم هیچی .دیگ خجالت میکشم برم بلوک زایمان میگن خیلی میای😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شایدچون واردلگنت شده شکمت کوچیک به نظرمیرسه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
من وزنم زیادی رفتی بالا خب.عرق میکن لای پام بعضی وختا سکته میرنم فک میکنم کیس ابه 4ام هم میرم سونو ب ...

من خودم سر پسرم 38 هفته ام که تموم شد کیسه آبم پاره شد. طوری نیست که نفهمی. ببخشید ولی آب خیلی زیاد میاد نمیتونی با عرق اشتباه بگیری

چیکارکنم زایمانم راحت تر شه؟؟اپیدورال بودی؟

نه عزیزم. منظورم آمپول فشار بود. انشاالله خدا کمکت می کنه و زایمان راحت داشته باشی. طبیعی هرچقدر هم سخت باشه دردش بعد از زایمان تموم میشه و راحت میشی. اون چند ساعت هم به عشق نی نیت که میاد بغلت تحمل کن. انشاالله به سلامتی و راحتی  نی نیت بیاد بغلت عزیزم 😘😘😘

2706