2737
2739
عنوان

تمومه جوووونم میلرزه 😳😳😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ریلکس باش از این خاله های اینستاگرامی بوده.اونم فیلم تبلیغش بوده😂😂😂😂😆😆😆😆 حواست فقط باشه

😐😐😐😐😐ب فرض هم‌ک بوده باشه کاش اینقد رک نگی استارتر بارداره بهش استرس میدی

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
نه

خب یه جوری دیگه کار میکردین

مردا جنبه ندارن شاید نگن ولی بهشون فشار میاد

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2740
هاها😂😂  راست میگه این احتمالم وجود داره

والا اینستا پره از این خاله ها😆😆😆

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
خب یه جوری دیگه کار میکردین مردا جنبه ندارن شاید نگن ولی بهشون فشار میاد

متاسفانه.بی ظرفیت شدن.

یخورده فکر نمیکنن.یا پیشنهاد نمیدن به زنشون جور دیگ رابطه داشت باشن

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕