2726
عنوان

تمومه جوووونم میلرزه 😳😳😳😳😳

1135 بازدید | 67 پست

من باردارم و چهارماهه با شوهرم رابطه نداریم اصلا اونم تو این زمینه خیلی گرمه ولی هر دو ترسوییم چون من جفتم پایینه و تا حالا خودش چیزی نگفته که رابطه میخاد یا نه . 

چند روز پیش تو گوشیش چند تا فیلم سوپ..ر دیدم ولی اهمیت ندادم . تا امشب که گوشیش دستم بود رفتم تو گالری دیدم از روی یه فیلم توی لپ تاپ فیلم گرفته شده نزدیک ۵ دقیقه و اخره فیلم گوشی چرخیده شده روی یه کاغذ که شماره تلفن و فامیلی نوشته شده روش . لپ تاپ و محوطه ی اطرافش شبیه شرکت شوهرم  بود . یعنی شوهرم از روی یه فیلمی با گوشیش فیلم گرفته و اخره فیلمه گوشی رو برد روی یه شماره تلفن و فامیلی که با خط خودش نوشته شده بود .  البته بیشتر از ۸۰ درصد مطمئنم که شوهرم بوده .‌

شمماره رو زدم تو گوشی شوهرم سیو نبود . تو گوشی خودمم زدم عکس و اسمی نداشت تلگرااام و واتس اپپش . چیکار کنم ؟  چرا اینکارو کرد ؟  واسه کی فرستاد یعنی ؟  شکمم از دردو تررس سفت شده و دارم میلرزم . چیکار کنم ؟  چجوری ته و توشو در بیارم ؟  کممممممک کنید راهنماییم کنید تو رو خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خوب 

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2728

ریلکس باش از این خاله های اینستاگرامی بوده.اونم فیلم تبلیغش بوده😂😂😂😂😆😆😆😆

حواست فقط باشه

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2706