2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با خوندن کتابهای درسی و تستای کنکور قبول شدم کتاب کمک آموزشی کم میخوندم فقط برا درسهایی که سختم بود مثل فیزیک مثلا. مهندسی روزانه اصفهان قبول شدم. دانشگاهمم دوس داشتم تا همین الان هنوز میرم و میام مثل خونه دوم شده وجب به وجبشو میشناسم  

یه مدت رفتم دانشگاه آزاد اصلا شکل دانشگاه نبود به نظرم حس علمی و فرهنگی ای که به دانشگاه اصفهان داشتم  اونجا نداشتم حس میکردم مهمونیه! خوب و با آرامش برا خودت درس بخون و درگیر جو استرسی کنکوریا نشو ایشالا دانشگاه دولتی قبول بشی. سعی کن راه لذت بردن از درس خوندنو پیدا کنی اگه از یاد گرفتن لذت ببری و هر لحظه که به کتاب نگاه میکنی تو فکر رتبه نباشی رتبه خوب هم میاری.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2738
اره سال اول تجربی

عزیزم من رتبه دو رقمی کنکور ریاضی بودم و فارغ التحصیل دانشگاه شریفم،فقط به هدفت فکر کن تا موفق بشی..الانم به امید خدا میخوام واسه پزشکی بخونم،راستی کدوم شهری شما؟ از همکلاسی هات کسی نیست که کتاباشو دیگه نخواد؟ واست کلی دعا میکنم🤲🤲🤲

عزیزم من رتبه دو رقمی کنکور ریاضی بودم و فارغ التحصیل دانشگاه شریفم،فقط به هدفت فکر کن تا موفق بشی.. ...

امید وارم موفق بشی راستش شما باید نظام قدیم امتحان بدی که کتاباش خیلی با کتاب های ما فرق کرده 

نه متاسفانه کسی نمیشناسم