2737
2734
عنوان

فوق تخصص چشم کودکان

19127 بازدید | 34 پست

سلام دوستان ، من دخترم 9 ماهشه و از چهار ماهگیش متوجه شدم وقتی به سمت چپ نگاه میکنه چشم چپش تا آخر به سمت بیرون نمیاد بردم دکتر تشخیص سندروم دویین دادن ،کسی اینجا هست که این مشکل رو داشته باشه و پزشکی حلش کرده باشه؟ لطفا پزشک متخصص چشم و استرابیسم اطفال درجه یک بهم معرفی کنید،خیلی نگرانشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم اصلا نگران نباش،علم چشم پزشکی ایران خیلی پیشرفتس ،مخصوصا اگه تهران باشی میتونی بری کیلینیک نور یا طرفه دکتراش عالین

دختر من هم مشکل استرابیسم داشت که دایمی نبود و موقت بود ،تو هفت سالگی توشهرخودمون اصفهان پیش دکتر زندی کیلبنیک پارسیان عملش کردیم خیلی راصیم الان نه سالشه دیگه اثری ازش نیست،،اگه استرابیسم دایمی باشه زودترازینا عمل میشه حتمن ببرش ی دکتر خوب 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
عزیزم اصلا نگران نباش،علم چشم پزشکی ایران خیلی پیشرفتس ،مخصوصا اگه تهران باشی میتونی بری کیلینیک نور ...

ممنون عزیزم آخه انحراف ظاهرا یا به مرور زمان خودش درست میشه یا با جراحی رفع میشه ولی سندروم دویین برای دختر من جوریه که مردمک هر دو چشمش کاملا هماهنگ هست ، فقط وقتی کاملا چپ رو نگاه میکنه مردمک چشم راستش تا اخر به سمت چپ میاد ولی چشم چپش تا وسط بیشتر نمیاد، و دکتر گفت که جراحی برای سندروم دویین خیلی تاثیری نداره ، مگراینکه خیلی این قصیه شدید باشه که بعد عمل تازه میشه مثل دختر شما، در واقع نسخه ی اینکه باید فعلا بیخیالش بشیم رو داد، ولی من این حرف برام معنا نداره راستش، البته اینی که میگن رو دو تا دکتر توی یه بیمارستان بهم گفتن

2706