2733
2734

طرف تخمدان پلی کیستیک داره همش میگه یعنی من با این کیستا حامله میشم یا نه.یائسگی زودرس گرفته میگه واای نمیتونم بچه دار بشم .کم کاری تیروئید داره میپرسه بچه دار میشم یا نه.اصلا به فکر این نیستن هر کدوم از این بیماریا اگه کنترل نشه هزار تا بلا سرشون میاره تو بلند مدت.فقط به این فکر میکنن بتونن بچه به دنیا بیارن که کسی بهشون نگه نازا

چرا ما به دخترامون یاد ندادیم اول خودشون و سلامتیشون مهمه بعد ازدواج و بچه دار شدن

👸

چون تو شرایطشون قرار نداری

مثلاً خود من هر دفه میرم خونه مادر شوهرم انتظار دارن حامله باشم اگه بگم مشکل دارم معلوم نیس چه عکس العملش انجام بدن که اصن دوس ندارم ببینم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جالبیش به اینکه اکثرشون سنیم ندارن مثلا خانوم تاپیک زده از زندگی سیرم زندگی بدون بچه بعد معلوم شد ۱۸ سالشه و دوساله ازدواج کرده

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2742

انگار اگه بچه دار نشیم امتیاز اون مرحله رو از دست میدیم!

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

شماکه خودتم‌همه تاپیک هات درهمین مورده.واسه بقیه اه اه واسه شما به به😏

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

خب چون دلشون بچه میخواد اینجا هم از اسمش پیداس مربوط به بچه دار شدن و بچه داریه 

خود من تجربه شو داشتم چون عوارضش زیاد حاد نیست طرف کمتر به فکر خودشه و بیشتر بفکر بچه دار شدنه

خیلی ها خصوصا اوایل دهه نود این سایتو با سرچ در مورد بچه دار شدن پیدا کردن و عضو شدن عزیزم

2738

چون که قبل اینکه این سایت تبدیل بشه به محلی برای درد و دل و از مادرشوهر و جاری و خانواده شوهر و خود شوهر گله کردن و از خیانت همسر گفتن، سایتی بوده برای بارداری و بچه داری و هدف اصلیش کمک به مادران مخصوصا مادران باردار بوده پس اینکه دغدغه خیلی ها بارداری باشه عجیب نیست

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

شما مجردی؟!

خیلی چیز عجیب و پیچیده ای نیست، چون بچه داشتن هم‌جزو ارزوهای خودشونه مثل بقیه ارزوهایی که هرکسی برای خودش داره، و معمولا همه ادمها رسیدن به ارزوهاشون براشون جدابتره تا بیماریی که هنوز خطر و تهدیدش رو حس نکردن، 

ارزوی بچه یه خواسته شخصی برای دل خود ادمه نه بخاطر خود بچه، چون هنوز بچه ای وجود نداره که خاطری داشته باشه

دقیقا مشکل فرهنگ ماست بهمون یاد میدن که فقط ازدواج مارو خوشبخت میکنه و وقتی ازدواج میکنی میفهمی بچگی نکردی جوونی نکردی واسیر باور های پوچ شدی و بعدش با موهای بلندی که با آرزوی ازدواج بلندشون کردی میشی کلفت یه خونه که قدرتو نمیدونن و تا میایم از خودمون دفاع کنیم میگن هیسسس خفه .عروس شدی واسه چی؟

ولی یادمون رفته عروس ها خوشحالن. من که لباسم سفید بود و دلم سیاه اینو واسه هیچکس نمیخوام

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

همه ش درمورد کیست وپریود و ازمایشگاه و.... هرکسی زندگی شخصیش ب خودش ربط داره درسته ک اول سلامتی مهمه صدالبته ولی خب بچه هم خیلیا واسشون مهمه 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
شماکه خودتم‌همه تاپیک هات درهمین مورده.واسه بقیه اه اه واسه شما به به😏

قابل توجه شما من مجردم و هورمونام به هم خورده و دارم برا سلامتی تن عزیز خودم به این در و اون در میزنم.دارم همه احتمالاتی که ممکنه هورمونامو به هم ریخته تحقیق میکنم و تاپیک میزنم تا ریشه مریضیمو پیدا  کنم

👸
2706