2733
2734
عنوان

بیاید تاپیک ترسناک😱😨

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 147 پست
ن رفتم تخلیه کردم برگشتنی صدام زد 😂😂

آها خوب پ 😂

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
😨😱من خودم تاپیکو ترک میکنم خوش بگذره

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😨😱من خودم تاپیکو ترک میکنم خوش بگذره

😑😑چرا تاپیک ترسناک میزنی تو رو خدا نزن من وحشت کردم به قرآن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
بعضي ها باردارن ميترسن

من خودم دارم میترسم😢😵😲

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

از همون روزا من هر شبش بدون استثنا ساعت ۳اینا میپریدم 

انگار قشنگ یکی صدام میکنه تکونم میده جوری که اوایل پا میشدم  دنبال صدا میگشتم.

درا خود به خود باز و بسته میشه

صدا میاد از پشت پنجره طبقه سوم

در رومون قفل میشه 

تا میریم دنبال قفل ساز در خود به خود باز میشه

حمام رو نگووووو

صدای افتادن در دستشویی فرنگی میاد  بعد وقتی میری میبینی در بازه.

سگ خواهرم بی دلیل پارس میکنه

هووووووو کجاشو بگم

2738
اسم عنوان و نمیبینن😑

بزنم لهت کنم اون چه عکسی بود الان تاپیک انی شده 😂

از همون روزا من هر شبش بدون استثنا ساعت ۳اینا میپریدم  انگار قشنگ یکی صدام میکنه تکونم میده جو ...

نه دیگه نگو😨😱

رفتید پیش دعا نویس

2706