2733
2734

منم هرموقع بچم میره پیش باباش دلم میگیره😢

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
انقدرشبافکرمیکنم که توهرسایتی میگشتم تابایه نفرصحبت کنم دیگه واقعادارم روانی میشم چه کنم به نظرشم نم ...

بی دلیل که نمیشه رفته باشه 

شاید از اول دوست نداشته و اون شرایطی که اون میخاسته تو نداشتی

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقدرشبافکرمیکنم که توهرسایتی میگشتم تابایه نفرصحبت کنم دیگه واقعادارم روانی میشم چه کنم به نظرشم نم ...

دوستتون نداشت؟البته اگه ناراحتتون میکنه جواب ندین

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
2728
من دو سه روزه دلم گرفته شوهرمم ماموریته ظهر پیام میده خوبی بعد اصلا جواب من براش مهم نیس دوباره شب ...

خب عزیزم شاید کارشون سرشونو شلوغ کرده 

همیشه اینجورن آیا؟

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
آره منم تا حالا ندیدم...داییم زنش قهر کرده رفته ییلاق..اومده خونمون تشت و برداشته میگه من میزنم شما ...

وای دمش گرم 😂😂😂 کارش درسته

چه دل خجسته ای داره 

2738
من دو سه روزه دلم گرفته شوهرمم ماموریته ظهر پیام میده خوبی بعد اصلا جواب من براش مهم نیس دوباره شب ...

تو زنگ بزن 

ازش بخاه که بهت زنگ بزنه البته اگه شرایطش داره که دلاتون بهم نزدیکتر بشه

منم بایکی دوست بودم سریه چیزبی خودی قهرکردرفت الان سه هفته است خاب خوراک ندارم همش توفکرشم روانشناسی ...

مثل داداش منی. نکنه خودشی😮

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
بی دلیل که نمیشه رفته باشه  شاید از اول دوست نداشته و اون شرایطی که اون میخاسته تو نداشتی

چراهمه ی اون شرایطی راکه میخاست داشتم اون مطیع امریه همخونه ای که داشت بوداونم یه فال گیرعوضیه انقدرباج به اون دادم که نگو

خب عزیزم شاید کارشون سرشونو شلوغ کرده  همیشه اینجورن آیا؟

سرش شلوغه میدونم ولی ی زنگ ک میتونه بزنه

کلا مدلشه من شاد باشم میگه میخنده ناراحت باشم ساکت میشه هیچی نمیگه.همش من پیش قدمم تا زنگ نزنم تا ابراز احساسات نکنم تا طرفش نرم هیچ کار نمیکنه.خستم کرده

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

چند سالته اون چند سالش بود

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2706