2752
2734
عنوان

اتفاق وحشتناک امروز من😣+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 311752 بازدید | 1021 پست
وای منم 😂😂😂😂😂😂 فکر میکردم استثنام 😂😂😂😂😂😂

نه عزیزم، اونایی که تنها هستن و درو میبندن استثنان😂 والا😋

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
وای من یه بار ۴ صبح رفتم حموم.لامپش هم سوخته بود.همینجور که داشتم حمام می کردم هی یه صدای ریز خنده و ...

😨😨😨

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه مگه روانیه؟!😐چرا باید درو قفل کنه؟گنج توشه؟؟؟ واای عزیزم😪

حواسش نبوده بنده خدا .منم بعضی وقتا ک از خونه میخوام بیام بیرون .مامانمینا تو خونه ان من درو قفل میکنم🤣🤣🤣 حالا خوبه باز کلید داریم

اسی شوهرت دعوات نکرد گندزدی توشیشه؟!😐

😄😄😄😄😄😄

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
حواسش نبوده بنده خدا .منم بعضی وقتا ک از خونه میخوام بیام بیرون .مامانمینا تو خونه ان من درو قفل میک ...

اره حتما حواسش نبوده😊خداروشکر چیزخاصی نشد

😂واای 

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔

قشنگ سه ساعت سر کار بودم😁چاقو میوه خوری آخه😄😄😳

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!
اسی شوهرت دعوات نکرد گندزدی توشیشه؟!😐 😄😄😄😄😄😄

یه زنی رو چند سال پیش تو حموم گیر کرده بوده تو شهر ما بخاطر پول شیشه شیشه رو نمیشکنه همونجا میمیره شوهرش سال نشده ازدواج کرد 

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2706