2737
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاید کمکم کنید خواهشااا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 94 پست
طوری رفتار میکنه انگار واقعا خوابه .

شوهرمنم مثل شوهر تو منم مثل توام عزیرم من بعضی وقتا اینجور مواقع خودم میرم سمتش بهش میگم خیلی دلمو شکستی و ناراحتم و برام خوب نیست وازین غربتی بازیا دیگه😀😀😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اتاق یعنی  کلا جدا،نمیدونم آخه همسرتون چجوریه دقیقا ولی من یبار با شوهرم قهر بودم اینکارو ک ...

نه بابا اتاقمون که جدا نیست .ولی چون قهره اومده رو کاناپه داخل سالن خوابیده

شوهرمنم مثل شوهر تو منم مثل توام عزیرم من بعضی وقتا اینجور مواقع خودم میرم سمتش بهش میگم خیلی دلمو ش ...

😅😅خب یکم به قول خودت از همین غربتی بازیهاتو به منم یاد بده شاید واسه منم گرفت

2731
😅😅خب یکم به قول خودت از همین غربتی بازیهاتو به منم یاد بده شاید واسه منم گرفت

همین دیگه اجی برو الان پیشش پتو رو از سرش بکش فاز غم بگیر و بگو ک خیلی از دستت ناراحتم مکه نمیدونی باردارم نباید اعصابم خورد بشه و ناراحت بشم برای بچه ضرر داره نسبت به من بیخیالی میکنی؟ بغض کن بعدشم همونجا بشینو چیزی نگوناراحت باش از دلت در میاره😁😁😁😁

همین دیگه اجی برو الان پیشش پتو رو از سرش بکش فاز غم بگیر و بگو ک خیلی از دستت ناراحتم مکه نمیدونی ب ...

خب الان لوکیشنش خوب نیست میترسم از کاناپه زمین بخورم وبچه م ناقص در بیاد😞😳😅

نگفتم ک پیشش بخواب برو رو زمین کنار کاناپه بشین بدون دعوا بگو 

نه اینجوری نمیشه .باید یه جوری داخل یه لوکشن قرار بگیرم که نتونه فرار کنه ولی در حال حاضر نمیشه .ای بابا من بغل میخوااام .یه نقشه بگو برم داخل بغلش.😄

2738
نه اینجوری نمیشه .باید یه جوری داخل یه لوکشن قرار بگیرم که نتونه فرار کنه ولی در حال حاضر نمیشه .ای ...

😁😁😁😁😁اجی نمیدونم من ازین کارا میکنم ک گفتم بگو بیاد تو اتاق پاهاتو ماساژ بده بعد خودتو لوس کن 😂😂😂

این دادی که سرت زده از صدتا دوستت دارم باارزشتره

اگه براش مهم نبودی که عصبانی نمیشد

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"
هیچ وقت دنبال حق و ناحق نگرد همیشه پیش قدم باش واسه زندگیت، حالام برو یه جیزی ببر بخورید و از دلش در ...

چ پروفایلت خوشگلهههههه😍😍😍😍😍😍🤣🤣🤣🤣

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

الکی برو بگو تنهایی میترسی بخوابی.یا الکی بگو سرم درد میکنه😂😂یه کار بهت میگم رد خور نداره.از فرشته ی نگهبانش بخواه ک بیاد باهات آشتی کنه.چندبار تکرار کن و ازش تشکر کن.بعد از چنددقیقه میاد سمتت.من خیلی امتحان کردم

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
2706