2733
2739
عنوان

مشاوره رایگان - حل مشکلات روانشناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 121 پست
چی کار کنیم خودمونو بیشتر دوست داشته باشیم؟؟؟ بدم میاد از خودم حوصله عیچ کس رو ندارم زود جوش میارم ...

همین سوال مشابه رو یکی از دوستان پرسیده
الان عرض میکنم برای هردوتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم خدا دوسم نداره هیچ کدوم از دعاهام رو مستجاب نمیکنه با اینکه خیلی اداب دینی رو بجا میارم 

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
دلیل این امر نحوه ی برخورد تصنعی مهربانانه شما با خانواده ی ایشون هست

نه اصلا اینطور نیست من زمانی که وارد خانواده همسرم شدم همش سعی کردم خودمو عضوی از خانواده اشون بدونم ظرفارو میشستم و... حتی واسه برادر کوچکش کیک تولد گرفتم بردم خونه اشون که کلی هم غافلگیر شدن یااینکه زمانی میان خونه امون سعی کردم ببرمشون بیرون جاهای دیدنی محل زندگیمونو نشونشون بدم اما یکبار نشد شوهرم یکبار داداشمو که همسن برادر همسرمه رو ببره بیرون احساس میکنم همسرم خودخواه ست

💖
2728
مثلا میخام برم مسافرت یا ی کلاس اموزشی ثبت نام کنم یا راجب ی مسله ای تصمیم گیری کنم  شدیدا است ...

ببینید مسافرت با ثبت نام کلاس آموزشی کااملا مجزاست
کلاس آموزشی رفتن حتما به نفع شماست . چون کمابیش حتما یه چیز یاد خواهید گرف
ولی در بحث مسافرت از خطرات احتمالی میترسین که پیشنهاد میکنم قبل رفتن به مسافرت یه تصویر ذهنی زیبا از مسافرت و کارهایی که قراره در حین مسافرت انجام بدین رو بیارید . شک نکنید از مسافرت لذت میبرید . چون همون لذت رو خواستین در ذهنتون قبلا

سلام  من ۱۹ سالمه ۴ سال عقد بودم ۵ روزه عروسی کردم ۲ سال پیش یکی از خط قرمزای زندگیمو سر سادگی ...

تو رو خدا منم کمک کنید 

دوست دارم گریه کنم 

من اشتباه کردم ولی برام خیلی بزرگه 

من عاشق همسرمم

ی موقعیت خیلی بد باعث این قضیه شد 

2738
اسي ميشه جواب منم رو بدي؟؟تو رو خدا من خيلي زود رنجم از همه توقع و انتظار دارم خىدم به شدت مهربونم ...

میتونم بپرسم از کجا میدونید مهربون هستین ؟؟
آیا کسی بهتون این حرف رو گفته ؟

کاش همینجا مشکلاتو مطرح کنیدشاید به درد بقیه هم بخوره 

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2706