2737
2739
عنوان

دارم اشک میریزم

577 بازدید | 52 پست

اصلا فک نمیکردم یه روز منم با حال خراب تاپیک بزنم 

ولی چون با هیچکس نمیتونم صحبت کنم یکم آروم میشم ، با شوهرم کلا بحث داریم سر همه چیو هیچی یعنی اگه یه موضوع کلی بخوام بگم پیدا نمیکنم ، ولی سر هر چیز ریزی با هم نمیسازیم ، الان از صبح باهم کل کل داشتیم خلاصه باهم حرف نمیزدیم ، رفته بود رو تخت دراز کشیده بود من آروم رفتم تو اتاق یهو گوشیشو اونوری کرد من نبینم ، به زور گوشیش ازش گرفتم که ببینم چی بود اومد زود ازم گرف ، معلوم نیس چی بود پاک کرد گف بیا ببین گوشیمو منم بهش گفتم مگه من بچم معلوم نیس چه غلطی داری میکنی دروغگو ، لال مونی گرف هیچی نگف ، منم جلو تی وی نشستم باصدای بلند دارم گریه میکنم تمام بددنم داره میلزره ، ولی اصلا حتی نیومد بگه گریه نکن ، دلم داره میترکه ، حالام داره بهم میخوره از این زندگی خداییاااااا  کمک کن . برای آرامس زندگیم اگه میشه یه صلوات بفرستین ، خدایا تکلیفم معلوم کن ، اگه صلاحه خداس ادامه پیدا کنه خدایا اگه صلاحتم هس تموم بشه دیگه مغزم کار نمیکنه روانی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش بحال هرکس که خوشبخت شده ، خانوادم سکته میکنن اگه این وضع زندگیمو بفهمن ، دعا کنین منم زندگیم درس ...

انشالله خوشبخت باشی غصه نخور 

شاید هول شده توقع نداشته بری پیشش

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
2738

امان از این نت ک رید تو زندگیامون

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير

منم دلم گرفته بعداظهر یه عالمه ارایش کردم به خودم رسیدم حاظر شدم گفتم دلم گرفته بریم یه دور بزنیم منو با ماشین برد از کوچه پشتی اورد گفت تازه از خواب پاشدم حال ندارم گذاشت منو خونه رفت با رفیقش هنوز نیومده زنگ زدم گفتم حالت با رفیقات اومد سرجاش رفتی باهاشون میگه خب رفیقمه چیکارکنم انگار نانگار منم زنشم کل زندگیم شده رفیقای اون خستم بخدا منم بهشم گفتم قسم خوردم دیگه با اون پامم جلو در نمیزارم تا نخواد حالش بد شه

2706