2737
2734
عنوان

امشب تنهام از الان ميترسم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2394 بازدید | 246 پست
ماشاله سرعت عمل،،خداروشکر😍😘

میخوام اونور عکس بزارم بیا ببین😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه چکار میکنن😁😁😁

اگه بدونی میاییم میبینیم کفشامونو پخش حیاط کردن به شیشمون سنگ میزنن صداهاشون میاد که با هم یواشکی حرف میزنن

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )

۱-پشت در تعداد زیادی کفش بزار۲-در رو قفل کن کلید هم روش باشه یک مبل یکنفره هم بزار پشتش۳-همه لامپها روشن باشه۴-تی وی رو روشن کن ترجیحا بزار شبکه ورزش صدا رو هم بلند کن

من خیلی مواقع شوهرم میره ماموریت همین کارها رو میکنم

نصف شب اگه صدایی اومد ترسیدی (بیشتر توهمه)اسم شوهرت رو صدا کن

2738
جن‌ کجا بود !این حرفا چیه!!از دوست من یاد بگیرین!تعریف می کرد وقتی ۱۵سا لش بود،تعطیلات عید دو روز با ...

مدال شجاعت بهشون ندادن؟😂

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

من کار همسرم شیفت هست 

ب تنهایی عادت کردم 

میترسم ولی عادت کردم 

اتفاقا یکی از اقوام فهمید میخواد شب بیاد پیشم بخوابه 

ولی اصلا خوشحال نشدم 

اخه اگه بیاد همسرم صبح نمیاد بخوابه دیگه  😑😑

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
۱-پشت در تعداد زیادی کفش مردونه بزار۲-در رو قفل کن کلید هم روش باشه یک مبل یکنفره هم بزار پشتش۳-همه ...

ميترسم حتى در رو باز كنم اما دمپايي هاى شوهرم و كفش ورزشيش جلو در هست فك كنم

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2706