2733
2734

پولشو داری برو

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب این قشنگیییی

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
2738
اخه فاصله داره .از فاصله بدم میاد

بهتره ک  دیگه خراب نمیشن  من آرزومه فاصله بیوفته بینشون  دوتا کشیدم و ارتودنسی کردم. ولی بازم چسبیده ن  خیلی بده 

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
بهتره ک  دیگه خراب نمیشن  من آرزومه فاصله بیوفته بینشون  دوتا کشیدم و ارتودنسی کردم. ...

ضایع نیستا ولی فاصله باشه عالییییع