2733
2739
عنوان

حسادت همسرم به محمد زارع(عصر جدید) + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7647 بازدید | 193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیزم اصلا رفتارت شایسته ی بانوان ایرانی نیست.

همسر شما کاملا مشخصه فقط به شما فکر میکنن و دوس دارن شما هم فقط به ایشون فکر کنید اما شما گویا هنوز حرارت نوجوانی در وجودتون هست.

اگر زندگی بااین آقا براتون مهم هست در رفتارتون تجدید نظر کنید چون مردان غیرتی ایرانی اگر واقعا به غیرتشون لطمه ای وارد بشه بی شک عامل لطمه زننده به غیرتشون رد کنار خواهند گذاشت

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2728

ما دوره ی دانشجویی یکبار با همکلاسیها رفته بودیم اردو .

یک جایی بود همه با احتیاط رد میشدن که خیس نشن . ارتفاع آب تقریبا 1 متر بود و بچه ها از کنارش با احتیاط رد میشدن .

منم با لباس پریدم تو آب . همه ی دخترای کلاس دست و سوت زدن و شروع کردن به عکس گرفتن و فیلم گرفتن ( اون زمان موبایل نبود با هندی کم )

منم مثل چی کیف می کردم و تا سالها با یادآوری اون خاطره قند تو دلم آب میشد .

الان می فهمم که اونا داشتن منو اسکول می کردن و من حالیم نبوده .

مرد متولد 1360
بچها محمد زارع مگه چند سالشه اخه که مردی غیرتی بشه واقعا براش😩

شوهرت برا ی دختر ۱۶ ساله غش و ضعف کنه 

با خودت میگی طوری نیس مگه دختره چند سالشه؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
شوووخیه . خودشم میدونه‌. اخلاقمو میشناسخ 😉😉

شوخی جالبی نیست عزیزم . با اینکارا بعدا همسرتونو تحریک میکنید به عمل متقابل به مثل و همین شوخی شو خیایکهو جدی میشه میشه تاپیک  خیانت  همسرو ...
از الان سعی کن سیاست داشته باشی.  به خواسته های همسرت و غیرتش احترام بزار و حساسش نکن.

2738
۲۸ سالمه. ربطی به سن نداره شیطنتم زیاده‌. خودشم میدونه شوخیه باور نمیکنه که بخاد جدی بگیره و باهام ...

حدس زدم همسن و سال خودم باشی😂😂😂منم 30سالمه ولی همینطوریم حرص میدماااا😂😂

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
من نمیدونم این محمد زارع چی داره ک اکثر خانوما دوس دارن اون برنده شه...واقعا بقیه خیلی خیلی از زارع ...

اتفاقا من میگم خانم عبادی چی داره ک بش رای میدن

فقط. فتحی روشن😎

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706