2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر دو تاشو باید با مواظبت بشوری. از لحاظ سلامتی فک کنم استیل بهتر از همه باشه.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

هیچ کدوم فقط استیل اونم از مارک کورکماز ترکیه الان ۴ سال استفاده میکنم خیلی راضیم قبلا دو سرویس چندن خریدم اونم مارک خوبش همشون خراب شدن سرامیک هم داشتم اصلا راضی نبودم ولی خدایش استیل کورکماز یه چیزه دیگه هستش 

2740
چ مارکیش خوبه

ما داشتیم قابلمه سرامیک مارک فالز بود. مارک خوبیه.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

سلام دوستان 

من  نماینده فروش چندین برند محصولات چدنی اصل هستم با دو سال ضمانت تعویض . جهت دیدن عکس ها پیج اینستاگرام رو فالو بفرمایید . chodan_iran 

ظروف دیزی- تابه های گریل دو طرفه و یک طرفه - قابلمه در سایزهای مختلف- قوری- تابه ووک- تابه معمولی- تابه های در دار و بدون در و سرویس نوزاد در 3 رنگ و سرویس 9 پارچه و 8 پارچه عروس موجود است . 

با سلام بنده نماینده فروش محصولات چدنی اصل هستم. لطفا پیج من رو در اینستاگرام دنبال بفرمائید و از اطلاعات داده شده در خصوص ظروف چدن و خواص انها استفاده نمائید.  chodan_iran