2733
2739
عنوان

یه سوال....دارم🙈

755 بازدید | 14 پست

ببخشید...من بعد ازینکه بچم رو از دست دادم... سه بار پریود شدم...که آخرین بارش ۵مرداد بود... جلوگیری طبیعی داشتیم...قرص هم هیچی نخوردم... چندروز پیش هم کلا بدون پیشگیری بود🙈 امکان بارداری چقدره؟! بعد از سه ماه که از کورتاژم گذشته ممکنه زود حامله بشم؟! چون میگن کورتاژ رحم رو تمیز میکنه و آدم زود حامله میشه

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معذرت که می پرسم ولی چیشد ک از دستش دادی و چن هفته بودی؟!

سلام من درحال اقدامم ٢مردادم موعدم بوده،ديروز كه كمي خون ريزي صورتي و قهوه ايي داشتم ك خيلي سبك بود دوستام ميگفتن شايد لانه گزيني باشه،امروز رفتم پيش دكترم سونو دادم گفت ن كيست داري ن عفونت كاملا سالمي،بعد از صب ك دكتر بودم تا الان كلا خون ريزيه كمي بيشتر شده،و رنگش تغيير كرده،بنظرتون امروز بي بي بزنم جواب ميده؟دكتر ازمايشم واسم نوشت گفت بعد از ٣،٤شهريور بده

داروهامم عوض كرد

معذرت که می پرسم ولی چیشد ک از دستش دادی و چن هفته بودی؟!

شش ماه...کیسه آبم زودتر پاره شد...نتونستن نگهش دارن😔

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
کار سنگین یا نزدیکی یا استرس داشتی؟!

همش😔