2733
2734
عنوان

دختر۱۵ساله

261 بازدید | 12 پست

قرص اهن خارجی ظررداره براش براخواهرم خریدم میترسم خطرناک باشه من خودم استفاده میکنم  

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
نه خیلیم خوبه  واسه توجهات مرسی😂

خواهش گلم اخه من خودم کم خونی داشتم استفاده میکردم خواهرمونمیدونم کم خونه یانه 

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دوستم سیانور که نخریدی واسش.ی قرص اهنه.اگه کمبود نداره هفته ای یکی کافیه من الان 5ساله استفاده میکنم

😂😂😂اخه خارجیش قویه بعدم هرروزمیخوادبخوره ضررداره 

یک روز در میان میل کنند

ممنون اخه یه قرص دیگه پصرف میکنه باعث کم خونی میشه اون هرروزه پیگم قرص تهنوهرروزبخوره ضرری ندهر

2738
ممنون اخه یه قرص دیگه پصرف میکنه باعث کم خونی میشه اون هرروزه پیگم قرص تهنوهرروزبخوره ضرری ندهر

از یک روز در میون شروع کنه  بهتره

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
بگو بعد پریودی بخوره همراه اب پرتقال یا قرص ویتامین سی  🤗

ممنونم

نه دیگه هر روز نباید بخوره اور دز میکنه😑هفته ای یکی. بچه س فک کرده شوکولاته

😳😳😳۱۵سالشه  فکرکرده شکلاته بچه که نیس ممنونم گلم