2733
2734

سلام، شما آزمایش کاریوتایپ کلینیک دکتر رستمی انجام دادید چقدر طول کشید جوابش بیاد، منم همین مرکز آزمایش کاریوتایپ دارم، جنیناتون رو براتون انتقال دادن ؟ 

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوب هستین؟ میخواستم بدونم انتقال انجام دادین یا نه؟

سلام عزیزم، یه بار وارد سیکل انتقال شدم که متاسفانه به خاطر اینکه ضخامت رحمم به حد مطلوب نرسیده بود کنسل شد و بعد از اون کمی اوضاع روحیم بد شد، گفتم کمی زمان بگذره تا بهتر بشم و با انرژی دوباره وارد سیکل بشم

2731
سلام، شما آزمایش کاریوتایپ کلینیک دکتر رستمی انجام دادید چقدر طول کشید جوابش بیاد، منم همین مرکز آزم ...

سلام، بله عزیزم، تو کلینیک انجام دادیم و یه آزمایش خون ساده بودش اما یک ماه و خورده ای طول کشید تا جواب دادن. نه عزیزم هنوز جنینام انتقال ندادم

سلام، بله عزیزم، تو کلینیک انجام دادیم و یه آزمایش خون ساده بودش اما یک ماه و خورده ای طول کشید تا ج ...

منم قراره انجام بدم،ولی کلینیک امروز به من گفتن جوابش سه ماه طول می کشه، مگه چکار می کنند آنقدر طول می کشه، کاش مال منم حداقل دو ماه طول بکشه

سلام، بله عزیزم، تو کلینیک انجام دادیم و یه آزمایش خون ساده بودش اما یک ماه و خورده ای طول کشید تا ج ...

انشاءالله به زودی دامنتون سبز شه عزیزم، کی انتقال دارید؟ 

منم قراره انجام بدم،ولی کلینیک امروز به من گفتن جوابش سه ماه طول می کشه، مگه چکار می کنند آنقدر طول ...

عزیزم میگن اینقد طول میکشه ولی زودتر آماده میشه، نگران نباشید، زمان مثل برق و باد میگذره

2738
انشاءالله به زودی دامنتون سبز شه عزیزم، کی انتقال دارید؟ 

ممنون عزیزم، شما هم تعیین جنسیت هستید یا مشکل نازائی دارید؟ ، فعلا انتقال نمیدم عزیزم تا کمی اوضاع و احوال روحیم که به دلیل مشکلاتی به هم ریخته بهتر بشه و تو این مدت هم باشگاه برم که اوضاع بدن و رحمم آماده بشه

ممنون عزیزم، شما هم تعیین جنسیت هستید یا مشکل نازائی دارید؟ ، فعلا انتقال نمیدم عزیزم تا کمی اوضاع و ...

من و همسرم مینوریم، بخاطر ماژور بودن جنین در هفته 14 سقط داشتم، دیگه میخوایم انشاءالله از روش IVF,PGD استفاده کنیم، انشاءالله به زودی یه نی نی سالم و ناز وگوگولی نصیبتون شه 

سلام عزیزم، شما چیکار کردین؟ آزمایش دادین؟ وارد سیکل شدین؟ 

سلام عزیزم، اره آزمایش کاریوتایپ رو اواسط مهرماه دادیم گفتن جوابش اوایل دی ماه میاد، فعلا منتظر جواب آزمایش هستیم، هنوز وارد سیکل نشدیم، شما در چه مرحله ای هستید؟

2706