2737
2734

شخصیت حساس و زودرنجی دارم سنم زیاد نیست ۲ساله ازدواج کردم تا ب حال اقدامم نکردم واسه بارداری من ی مریضی دارم تحت نظرم و دارو میخورم ک تازمانی ک این دارورو میخورم نباید اقدام کنم چون رو جنین اثر منفی میزاره اگر خواستم باردار شم باید دارومو عوض کنم حالا یکی از آشناها هم از مریضی من ولی خیلیییی شدیدترش داره خیلی ک سالهاست ازدواج کرده و بچش نمونده سقط میشه البته هم شوهرشم مشکل داره بعد اینو شنیدن خانواده شوهرم البته فقط مشکل زنرو شنیده مردرو ن خیلی وقت هم هست ب ما گیر دادن بچه بیارین شوهرم راضی نیست هم ب خاطر من هم شرایط مالی.حالا اینا جدیدن ب من گفتن میترسم تو هم مث فلانی بچه دار نشیا بیارین ی دونه.یا خواهره منو با یکی دیگ ک سنشم زیاده و دارو میخوره البته مشکل منو نداره مقایسه میکنه میگ ببین فلانی بچه دار نشد تو هم نمیشیا

چیزی واسه گفتن ندارم😊

همیشه ازشوهرم دلم شکسته ولی نگفتم

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اخی عزیزم😔 بیخیال باش هروقت گفتن بگو باشه😐 منم خییییلی اوقات شوهرم ی حرفی راجب خانوادش میزنه نمیتونم جواب بدم چون اکثر اوقات فکر میکنه من یکم بدجنسی میکنم و اونا خییییلی بی آزارن..جدیدا دیگه دفاع نمیکنم..فقط سکوووت میکنم😩😩😩

این حرفا کاملا طبیعیه 

اصلا نباید ناراحت بشی ، اونا فقط نگرانن همین ، این یعنی دوستتون دارن

مادر بزرگ من ۵ تا سقط داشته ولی من یدونه الان چنان ترسیده گیر داده بره دعا بگیره و از این خرافات

اون فقط نگرانمه نه چیز دیگه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

آره . بدترینش این بود ک رفته بودیم جهیزیه خواهرمو بچینیم شنیدم مادرشوهرش دم گوش فامیلشون پچ پچ کرد آبجی بزرگه (خواهرم) ک اونطوری مخ ...(پسرش ک میشه دامادمون) و زد. این کوچیکه(من) هم داره...(پسر دیگش ک میشه برادرشوهرخواهرم )و میخوره . با اینکه من فقط چندکلمه باهاش حرف زدم  

بعدشم برگشت گفت پدرمادر درست حسابی بالا سر بچه نباشه این میشه دیگه

قلبم انقدر شکست ک حتی نفس هم کم آوردم چ برسه ب جواب ! 

prove yourself to yourself not others

اره خیلی‌زیاد‌از‌طرف‌یه‌‌دوستم‌همیشه‌دلمو‌میشکست

منم‌دوستیمو‌باهاش‌تموم‌کردم‌‌همیشه‌واسش‌از‌جون‌مایه میزاشتم و‌اون‌هیچی‌این‌‌دلمو میشکست

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2706