2733
2734
عنوان

تاثیر بچه دار شدن بر زندگی

238 بازدید | 12 پست

سلام.ی سوال داشتم بچه دار شدن و وجود ی بچه تو زندگی میتونه رابطه زن و شوهر رو بهتر کنه یا ن تاثیری نداره و اون دو نفری ک با هم نمیسازن با وجود بچه هم سازش نمیکنن.

داشتین تو اطرافتون خونواده هایی ک با بچه شرایط زندگیشون بهتر شده؟

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊

تو بعضی از زندگیا تاثیر داره

مثلا زندگیه من واقعا ۸۰درصد تغییر کرده

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم تاثیری تو روابط نداره

تو رو خدا یه بچه رو بدبخت نکنین

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

بستگی داره ،ولی بنظرم وقتی خرابه پایه های زندگی بچه اوردن هم بدترش میکنه هم گناه بزرگیه 

البته اگه عشق وجود داشته باشه و همکاری بین زنو شوهر باشه حتما بچه دار شدن زیباترین ثمره عشق میشه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2738

دو تا از دوستام که با شوهراشون مشکلی نداشتن و بچه دار شدن خیلی راضی بودن

میگفتن با بچه خیلی زندگیمون شیرین تر شده اگر میدونستیم انقدر خوبه زودتر اقدام میکردیم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

والا از اول هم اشتباه بود همه چی، ۱۷سالم ک باهاش دوست شدم بعد رفتارایی ک ازش دیدم باعث شد ولش کنم ی مدت بعد با ی نفر دیگ نامزد کردم اومد بیچارمون کرد انقد اونو تهدید کرد و بلا سرمون آورد ب زور طلاقمو ازش گرفت.بعدش هم ول کن نبود بابام میگف این مرد نمیشه واست ولی منم برا فرار از حرف مردم گوش ندادم ب حرفش، ۶ماه  بعد با این عقد کردم اشتباه بدتر.انقد ازش بدم میومد ک تا دو سال بعد عروسی هنوز باکره بودم.هیچ حسی بهش ندارم و آیندمو باهاش تصور نمیکنم.من تاوان خریت دوران نوجوانیمو دارم پس میدم الان ک ۲۳سالمه میفهمم اون موقع چ غلطی کردم😔😔😔😔😔

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊