2737
2739
عنوان

کدبانو ها شام چی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 63 پست
من که مجردم و حوصله نداارم شام بپزم تازه بپزم هم حوصلع ندارم بخورم😂😁

خسته نباشی

حتما هم لاغری 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترای من میگن سوپ برنج   خیلی هم دوسش دارن  هروقت میگم شام چی درست کنم میگن سوپ ب ...

چه خوب 

نوش جان 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
عزیزم میشه بپرسم کارت چیه راضی هستی از شاغل بودن  به کارات می‌رسی

پرستارم و یک روز درمیون شیفتم فردا offهستم و کارهای خونه رو انجام میدم  یا بیرون میرم و به کارهای عقب افتادم رسیدگی میکنم  بله خدارو شکر راضی هستم از شاغل بودنم اصلا نمیتونم تصور کنم توی خونه بمونم فقط کار خونه انجام بدم 😉

2731
پرستارم و یک روز درمیون شیفتم فردا offهستم و کارهای خونه رو انجام میدم بیرون میرم بله خدارو شکر راضی ...

اخ گفتی 

من تازه فارغ التحصیل شدم 

دنبال کارم 

قبلا هم شاغل بودم ده سالی میشه کار کردم 

چه بده خود آدم در آمد نداشته باشه

پرستارم و یک روز درمیون شیفتم فردا offهستم و کارهای خونه رو انجام میدم بیرون میرم بله خدارو شکر راضی ...

اوففف دقیقا 

دعا کن منم یه روزی مثل شما پرستار بشم😍😍😍😍😍😘😘😘😘

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

از باشکاه اومدم. غش کردم. رو ویبره. حال بد

همسری یعنی رفته یه تخم مرغ و سیب زمینی آب پز کنه، الان یک سالت و نیمه دارم در حال احتضارم.....

گود بای اوری بادی  

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
2738
بله خداروشکر تو زندگیم یه شانسی که اوردم اینه که زیاد اهل غذا نیستم😀😀😀

خوش بحالت واقعا 

من عاشق خوردنم ولی چاق میشم از دماغم درمیاد 

تازه اضافه هم کردم 

دستور میدی  شوهرم خیلی وقته میگه پیراشکی گوشت درست کن  ولی اینم‌خوبه جاش درست کنم

چشم چرا كه نه 

اول مواد داخلش ميگم ميتونه انتخابي باشه هر چي دوست داري من گوشت چرخ كرده، پياز، فلفل دلمه اي ، گوجه فرنگي را تفت ميدم ادويه ميزنم 

خميرش 

ارد سفيد، نمك، دو قاشق غذا خوري روغن يا كره ، نمك، يك قاشق چاي خوري پيكنك پودر و ماست اينقدر ماست بريز تا خمير نرم لطيف بشه نيم ساعت بذار استراحت كنه 

بعد خمير رو پهن كن قبل اينكه مواد بزاري تو خمير يكم رب بمال به خمير هميجوري برا پيتزا ميمالن مواد بزار داخل هر جور دوست داري بپيچونش روش زده تخم مرغ بزن بزار فر 

چشم چرا كه نه  اول مواد داخلش ميگم ميتونه انتخابي باشه هر چي دوست داري من گوشت چرخ كرده، پياز، ...

قربون دستت . 

حتما درست میکنم 

سه ساله شوهرم میگه .‌‌‌‌‌‌‌‌‌همیشه هم یادم می‌ره 😆

2706