2733
2734
عنوان

کسی برای میکاپ ،ارایشگاه شبنم نظیف رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 31 پست
لطف داری

سلام عزیزم 

هوای کیش چطوره مث اب و هوای فروردین هس 

قابل تحمله به نظرت 😅🌸

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
سلام عزیزم  هوای کیش چطوره مث اب و هوای فروردین هس  قابل تحمله به نظرت 😅🌸

عزیزم سلام 

نه الان خیلی گرمه و شرجیش بالاست 

بازم اواخر شهریور قابل تحمل تره 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سلام  نه الان خیلی گرمه و شرجیش بالاست  بازم اواخر شهریور قابل تحمل تره

خیلی ممنون گلم ❤

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

یاااااا خداااااا... من بهترین آرایشگاه رفتم ۴۰۰...تازه شوهرم هنوز منت میذاره که چه زیاد پول آرایشگاه دادم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
زنداداش جان منم پارسال بود بعضی از ایتم هاش رو حذف کرد  ❤️جاری جان هم خیلی از ایتم هاش رو حذف ...

با کل خانوادت همینقدر مهربونی؟!😲 خودت آرایشگاه کجا رفتی؟ اصلا بهشون حسودیت نمیشه؟😁

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
یاااااا خداااااا... من بهترین آرایشگاه رفتم ۴۰۰...تازه شوهرم هنوز منت میذاره که چه زیاد پول آرایشگاه ...

شما تو تهران رفتى بهترين ارايشگاه؟

اگهتابهحالباخوبيتكسىرواذيتنكردىيهبارامتحانكن!❤️ 
شما تو تهران رفتى بهترين ارايشگاه؟

نه بابا... خراسانیم

2740
خب شبنم نظيف تو تهران معروفه واسه همين پول زياد ميگيره و مشتريم زياد داره عزيزم

میدونم...ولی میکم خوشبحال کسایی که شوهراشون حاضرن اینقد براشونپول خرج کنن

میدونم...ولی میکم خوشبحال کسایی که شوهراشون حاضرن اینقد براشونپول خرج کنن

نه عزيزم شوهر منم اولش غر زد ولى چون من ازاول ارايشگاه خوب رفتم وگفتم همين يه شبه ديگه واسه همين قبول كرد 

اگهتابهحالباخوبيتكسىرواذيتنكردىيهبارامتحانكن!❤️ 
با کل خانوادت همینقدر مهربونی؟!😲 خودت آرایشگاه کجا رفتی؟ اصلا بهشون حسودیت نمیشه؟😁

همشون عشق منن تک تکشون و انقدر برام عزیزن که تمام زندگیم فدای خنده ها و دلخوشیشون ❤️

من خودم چند سال پیش پیشه مریم جانه رئوف رفتم یه ارایش لایت خوشگل❤️

نه برای چی حسودیم بشه ادم مگه به عزیزاش و خوشبختیشون حسودیش میشه هرچقدر اونا زیبا تر باشن خوشبخت تر باشن مایه سرافرازیه منه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
همشون عشق منن تک تکشون و انقدر برام عزیزن که تمام زندگیم فدای خنده ها و دلخوشیشون ❤️ من خودم چند سا ...

😲😯😮

😲😯😮

چی انقدر متعجبتون کرده

شبنم خیلی عوضیه😡

من حدودا یک ماه پیش عروسی برادرم بود که منو زن داداشم رفتیم پیش شبنم نظیف

قبلش یکی از فامیل هامون گفت که تو روز عروسیش شبنم نظیف پول بیشتری ازش گرفته و حسابی اشکشو در آورده

ولی ما گفتیم شاید این معمولی برداشته اونجوری کرده باشه

ماام رفتیم و الکی بهمون گفت تو کرم پودر هایی که برای وی آی پی و سوپر وی آی پی استفاده میکنم طلا هست

چشمتون روز بد نبینه

همون روز اشک همه رو در آورد 

میومد الکی میگفت این لنز های من خیلی خوبه برای منم فرقی نمیکنه بیاید بزارم براتون بعد عروس های بیچاره ام نفری ۱۰_۱۵میلیون داده بودن و توی مشاوره عروس هم میگفتن که لنز و تاج و تور و ….همه چی باهم روی پکیجه

بعد موقع رفتن یهو اومد به زن داداشم گفت لطفا بیا تسویه کن 

ماام گفتیم شب قبلش ۱۰میلیون زدیم چه تسویه ای 

یهو گفت هزینه ی لنزی که گذاشتی ۲/۵۰۰پولشه

ما همینجوری موندیم

یه عروس دیگه بود براش تاج گذاشته بودن بهش گفت اجاره یک شب تاجت ۵میلیونه

همه ی عروس ها داشتن گریه مبکردن 

یکی از عروسا صدای اینارو ضبط کرده بود که توی مشاوره گفتن اینا روی پکیجه

بعد سه نفری ریختن روش گوشیشو ازش گرفتن

بیچاره دختره رو دیوونه کردن 

یکی دیگه ام بود که لباسش لختی بود شبنم نظیف بهش گفت چقدر بدنت ماته بیا برات شاین بزنم

بعد یه دفعه بعد شاین گفت ۲/۵۰۰بده

یه دختر دیگه ام اونجا بود که به اینا گفت برام تاج بزارید ولی عروس نبود آرایشگرشون موهاشو انقدر کشید و دعوا کرد دختره پا شد داد زد و با گریه رفت بیرون

بچه ها این شبنم نظیف اونی‌نیست که تو اینستا خودشو نشون میده

واقعا بترسید از این دزد

کاراش افتضاحه

2706