2737
2734
عنوان

کلمه هایی که دخترم میگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم ی سالشه هچیی نمیگه تازه حتی چهار دستو پا هم نمیره😒😭

من هردوپسرم دیر حرف زدن و دیر راه افتادن😊عیبی نداره

هزارماشالله پسراولم تیزهوش و بااستعدادم هست

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2728
من هردوپسرم دیر حرف زدن و دیر راه افتادن😊عیبی نداره هزارماشالله پسراولم تیزهوش و بااستعدادم هست

پسر اول منم حیلی زرنگه

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
اااالهی ای جونم.خدا حفظش کنه پسرمن ۲۰ ماهشه فقط چن تا کلمه میگه بابا من نه آبو میگه آاا در .سه. خیار ...

نه گلم اصلا نگران نباش دختر من خیلی خیلی تو جمع بوده و بشدت اجتماعیه برا همین زیاد حرف میزنه همه بچه ها یکسان نیستن

چقدر خوب که مینویسی تاریخ میزنی بزرگ بشه بخونه کلی ذوق میکنه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
خیلی هم عالی.. آدربایجان غربی گلم

اااا چ خوب منم از آذربایجان غربیم 😂😂 آشنا درنیایم ی وقت؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

پسره من ۲۰ ماهشه هرچی بخاد دستمو میکشه میبره میگه اِه اِه اِه 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
نه گلم اصلا نگران نباش دختر من خیلی خیلی تو جمع بوده و بشدت اجتماعیه برا همین زیاد حرف میزنه همه بچه ...

مثلا چه جور دورهمیایی میبری؟پسرمن خیلی بازیگوشه حتی یه بوسو یادنمیگیره

ماشاالله چه خوب..چکار میکنید بچه هاتون حرف میزنن

دختر من بشدت اجتماعیه خودمم زیاد تو جمع هستم سرکارمم خلوته زیاد میبرم پیشم همکارام دوسش دارن هی باهاش حرف میزنن خانوادمونم پرجمعیته زیاد تو معرض حرف زدن هست

2706